Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kéne? 28. héten a...

Aggódnom kéne? 28. héten a babám fej kerülete (HC) majdnem 3 héttel kisebb mint az összes többi méret.24.17cm

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs miért aggódnod.

[link]

Igaz, ez csak az átlag, de a méretek azért függnek a szülőktől örökölt adottságoktól is.

2009. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


ne aggódj, nekem a hasa volt hatalmas, még ki is nevette őt a doki:), de azt mondta hogy utólérik magukat a testrészek a fejlődésben, ne izgulj!!!! Nincs baja, biztosan!!

2009. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én most vagyok a 39. hétben és 88,5mm a babám feje. Azt mondta az orvos, hogy ez a szülőktől is függ, hisz én is csak 153 cm magas vagyok, tehát a babám sem lesz túl nagy...talán még jó is lesz, mert így könnyebben kitud bújni!
2009. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 28.heti UH-on majdnem minden mérete 29 hetesnek felelt meg. (Az ultrahangról kaptam képet, ahova oda volt írva, hányadik hét lenne az adott mérés alapján.) Nálam a hasa kerület (?) volt 27 hetesnek megfelelő, ezért meg is ijedtem, de a doki megnyugtatott. Aztán megnéztem a www.timmermann.hu-n az adatokat, ott meg az az érték, amit nekem a hasára mértek nagyon is korának megfelelő lett volna, ha nem nagyobb. Szerintem ez függ az uh-készüléktől is, a mérés pontosságától, stb.
2009. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!