Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160 grammos ch diétára ítéltek...

160 grammos ch diétára ítéltek 32 hetesen, de nem cukor ( hanem hízás miatt) hol található mintaétrend? ( lehetőleg pénztárca- kímélő és elérhető étkekből a mennyiséget is meghatározva)

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Húúú te szegény!Én is azon voltam, nagyon rossz volt...Sok zöldség gyümölcs, semmi só,napi max.3 szelet barna kenyér.Én a google-ba beírtam hogy szénhidrátdiéta, ott találtam táblázatot és onnan próbáltam számolgatni.De ha rákeresel így hogy:160 grammos ch diétára -így is fogsz találni segítséget.

Kitartás,már nem sok van és ne feledd a baba érdekében teszed!!!

Üdv.4 hó-s kisfiú anyukája

2009. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én kb 10 hete csinálom a 160g-os ch diétát, cukor miatt. Mivel Neked nem a cukrod miatt kell, így nem lényeges mikor viszed be a szervezetedbe a ch-t. Így igazából étrend "felesleges". Sőt nagyon drasztikusan számolnod sem kell grammra pontosan, ha átlépi az sem okoz problémát.


Amit lehet Neked korlátlanul:

sajt, tej, túró, hús (inkább fehér hús), hal, zöldség, gyümölcs (bár ezekben van ch), tojás, felvágottak. Így éhezned NEM KELL! Sőt, én sem éhezek, mert ezeket - kivéve a gyümit és a tejterméket a cukortartalma és az esetleges magas Glikémiás index miatt- bármikor ehetem! Így reggeli és tízórai között is ha éhes vagyok eszek egy kis felvágottat vagy 1-2 paprikát.


Fehér kenyér helyett barna, én a CERES GRAHAM kenyeret szoktam enni.

Tészta, rízs, krumpli kevés legyen.

Édesség nuku! Max otthon készített puding 1-2 édesítővel vagy anélkül, néha túrórudi. Illetve amit lehet az még a Korpovit keksz.



Én innen szoktam számolgatni:

[link]


Remélem tudtam segíteni! Tényleg szerencsésebb vagy hogy "csak" a hízás miatt kell diétáznod, így azért lehet egy kicsit lazábban.


Kitartást, és boldog babavárást!


34 hetes kismami

2009. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!