Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák/kismamák!...

Tapasztalt anyukák/kismamák! Linkelnétek nekem megbízható, jó minőségű újszülött babakocsikat?

Figyelt kérdés

Sajnos abszolút nem értek ehhez a témához, rengeteg oldalt átbogarásztam már, de egyszerűen képtelen vagyok kiigazodni a babakocsik erdejében..

Még magam sem tudom, hogy milyen igényeim vannak, fővárosban élek, nem tudom mennyit fogok tömegközlekedni, egyelőre annyi a lényeg, hogy strapabíró kocsi legyen, lehetőleg olyan, aminek van egy alapváza, amire csatlakoztatható mózes vagy sportrész vagy babahordozó (nem tudom mi ennek a típusnak a neve)


Másik kérdésem: megéri használtan babakocsit keresni és venni, vagy inkább fektessünk be egy vadiúj darabba?


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2013. febr. 14. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem hülyeség csak újszülött babakocsit venni, mivel már kb. hat hónapos kortól 150 fokban fokban döntöd, és később 90 fokban. Én pénzkidobásnak tartom, az új kocsi vételt is. Nekünk egy 20 ezerért vásárolt peg pérego kocsi van, legalább hat éves modell, teljesen jó, könnyű, újszülöttől használjuk, most 14 hónapos. Jó, nem csatlakoztatható rá semmi, nekünk nem volt rá igény. Én megint használtat vennék, az biztos, óriási pénzmegtakarítás. Vaterán, illetve ehhez hasonló oldalakon nézz szét, szerintem biztos találsz olyat, amilyet szeretnél.
2013. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha megteheted újat vegyél. Valljuk be....mindennel így van: az új , az mégis csak új.

Csepeli bababoltban vettük a bebetto márkától a Luca kocsit. Van hozzá hordozò, mozes és sportülés + minden kiegészítő. Plussz most akción van. De ha mondasz árat akkor segítek szivesen. sokat tudok a kocsikról!!

2013. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves első: szerintem a mózeses babakocsik jobbak egy újszülöttnek, mint a dönthetőek, ezért szeretnék a fent leírt típusból választani babakocsit, ha már nagyobb, akkor a mózes helyett rácsatlakoztatom a sport részt.


Kedves második: 100e Ft alatti babakocsit szeretnénk venni, pontosabban ennyi a maximális keret babakocsira

2013. febr. 14. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Pl ez a bebetto ez 85 000 ft most hordozoval egyutt. De 75 000 ert nelkule is meg lehet venni.

Nagyon tetszik nekunk. Az anyaga szuper. Minden resze moshato. Mindent kaptunk hozza. Labzsak mind haromhoz, szunyoghalo, bevasarlotaska, pelenkazotaska.

A mozes, hordozo ringathato. Nekem nagyon tetszik . Van ott masik fajta is ebben a markaban. Ezek belefernek a 100 000 ft os hatararba

2013. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezen kivül a brendon markaja a touragoo van meg jo aron, es szinten travel system -es kocsik, tehat minden van hozza, de nekem azok nem szepek. Szerencses vagy h Bpen eltek ezert meg is birod nezni oket. Mi ugy rendeltuk h ha nem tetszik akkor majd eladjuk es rendelunk masikat
2013. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az oldal amit linkeltél nagyon tetszik!:)
2013. febr. 14. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! A multifunkciós babakocsik közül a három funkciós babakocsi az amit te keresel.

Nekem lassan két éves a lányom, és még mindig ezt a babakocsit használjuk, Espiro Vector Air 2010-es modell, akkor 90e Ft körül volt, most már a 2012-es szériánál tartanak, szerintem biztos egyre jobb, esetleges régi hiányosságokat javítanak rajta, pl. a miénknek nem valami hatalmas a bevásárló kosara, a mostaniaknak már nagyobb. Az árért adnak hozzá még újszülött szűkítőt a hordozóba, télire polár belsőt a sport részbe, szúnyoghálót, esővédőt, pelenkázó hátizsákot is, mi ebből mindent használunk. Imádtam mindig is, most már kicsit kicsi neki a sportrész, és sokat szaladgál, és már egyre kevesebbet használjuk. Imád benne aludni, a mózest is szerette, kb 6 hósan nőtte ki a mózest, a babahordozó rácsatlakoztatható, és a sportrész menetiránynak előre és háttal is felhelyezhető. Eleinte a mamát szeretik látni séta közben, aztán idővel megfordítottuk (fájó szívvel) és mikor nagyobbacska már az utca forgatagára kíváncsi jobban. Ezzel a babakocsival bevásárolni lehet, mert igaz széles, de nem túl széles, viszont BKV-zni szerintem nem lehet vele, én meg se próbáltam, mi 90%-ban autót használunk, korábban kicsike autónk volt, oda úgy fért be, hogy a váz a csomagtartóba, a mózes vagy a sportrész az ülésre. Nemrég nagy csomagtartós autót vettünk, oda egyben befér a babakocsi, összecsukva. Nagy előnye még ennek a kocsinak, hogy "könnyű", sokkal könnyebb mint sok kocsi, ezt is figyelembe kell venni, nehogy vmi túl nagy vagy nehéz babakocsit vegyetek, mert azzal csak a szenvedés az élet. A három kerekűeket sem javaslom (aminek elől csak egy kereke van), mert billegnek, eldőlnek, pl. egy padkáról való letolás közben, nem olyan stabilak. A két karos babakocsikat nem lehet egy kézzel tolni, én ezért is szerettem a miénket, egy kézzel is tudom tolni, irányítani, ha közében fogom a kart.

Azt javaslom menj el egy nagy bababoltba, pl. Elefáni Budaörsön, mi ott néztük meg, rengeteg babakocsi van, az eladók mindent elmagyaráznak, pro és kontra melyik miben jó.

Én használtat nem vennék, mert a kerekek, a rugózás, a váz elhasználódik, nekünk a fújható kereket már a két év alatt kellett javítani pl. Ez is olyan mint egy bicikli, azt is szervizelni kell idővel. A mózes a mienkén teljesen mosható, levehető a huzat, de pl. a sportrészről nem lehet levenni, tehát csak nyáron a kertben tudom slaggal lemosni, lesikálni. Ezért sem venném meg más használt babakocsiját, abban esznek isznak kakilnak :) stb a babák/gyerkőcök. Ha jót veszel, még a következő gyerekednek is jó lesz.

Nekem ami még nagyon tetszik és tudom hogy jó minőség a CAM Pulsar, de ennek az ára is húzós.

2013. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Azt a Csepeli bababoltban kapható Bebetto-t 85.000.- körül felejtsd el!Egy rakás sz...!

2013. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaaj ne idegisits!! :-( miert rossz a bebetto? :-((((
2013. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!