Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamák, ti is...

28-29 hetes kismamák, ti is sokat keményedtek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok első babával, és szinte semmit nem keményedek.Szerintem ez mindenkinél változó.Talán 1x-2x volt eddig max, hogy keményedtem akkor is azért mert sokáig voltam fenn és nem szoktam hozzá.A Magnerotot szedem a terhesség eleje óta, a legjobb magnézium, ha sokat keményedsz akkor szedd azt te is, nekem bevált!
2013. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem keményedek sokat és természetesen én is Magnerotot szedek :-)

28+6 hkm

2013. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen én is magnerotot szedek, napi 3*2 tabit, bár nem tudom minek, mert nekem nem használ. Rosszabb napokon, mint pl. a mai már reggel hasfájással ébredek.

A doki rendszeresen vizsgál és ezen kívül minden rendben.

29+5 hkm

2013. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nagyon sokat keményedtem és görcsöltem a doki írt seduxent amióta szedem felessével semmi:) mg szedem azért 29+1hkm
2013. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 isabel25 válasza:

szia! én az elejétől kezdve keményedtem és görcsöltem. 3x2 magne b6-ot szedtem, de még emellett is. főleg ha mentem valahova,vagy háton feküdtem, vagy a pici kitolta magát. szerintem ne aggódj, próbálj pihenni. ráadásul ez az időjárás katasztrófa,befolyásolhatják a fronthatások is. most már elég intenzíven görcsölök és keményedek,de még semmi.37hetes vagyok.

pihi és mosolygás :)

2013. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második babás vagyok, 29 hetes, eddig még egyszer sem keményedtem. Nem szedek semmilyen magnéziumot. Azt hiszem mázlim van.:)
2013. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak 16 hetes vagyok, de már most is szoktam keményedni. Kérdésedre válaszolva: a többi terhességemmel a 28. hét környékén már igen sokat keményedtem (mindig időre szültem).
2013. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!