Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki gyermeket szeretne, az...

Aki gyermeket szeretne, az miért nem szokik le a dohányzásról még a gyermekvállalás előtt?

Figyelt kérdés

Sokszor látok dohányzó kismamákat, és itt is sokan írják, hogy szívták a terhesség alatt.

Az még oké, hogy valaki dohányzik, de miért nem szokik le még akkor, mikor csak tervezi a gyereket?


2013. febr. 25. 21:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
33%
Én a harmadik babával vagyok várandós,a párom ex felesége végig dohányzott,napi 2 doboz cigit szívott el,és szoptatás alatt is folytatta.Gyenge és önző nő(nem anya)aki nem bírja vagy nem akarja letenni,nem foglalkozik azzal hoyg beteg lehet a gyereke,akár később is..Mindig felment a pumpa bennem ha dohányzó állapotos nőt láttam.Szánalmas...
2013. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Mert nem bírnak leszokni! "


Én elhiszem, hogy baromi nehéz leszokni. Nah de kérem szépen...akkor ameddig nem sikerül leszokni, nem kell gyereket csinálni és kész!!!


(Mert ugye én most arra voltam kíváncsi, hogy az miért nem szokik le, aki tervezi a gyereket)

2013. febr. 28. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!