Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majusra kiirt kismamak hogy...

Nma kérdése:

Majusra kiirt kismamak hogy vagytok? Kemenyedtek sokat? Hogy viselkedik a pocaklako rugdos sokat vagy inkabb lustizik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én jól vagyok, köszi. :D

A baba sokat (rengeteget) mocorog, szerencsére, bár ma valamiért nyugisabb napja van, legalább engem is hagy kicsit pihenni. :)

Mióta nem dolgozom, és nem rohangálok, lépcsőzök, cipekedek egész nap azóta nem igazán keményedik a pocim, bár naponta 3 magnéziumport iszom, gondolom ez is közrejátszik.

És te hogy vagy? :)

2013. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én keményedek elég sokat,jóslózom is esténként már!Sok magnéziumot szedek,így kordában tartom!:)

Mostanában rengeteget mozog a baba,igen csak szeretne az oldalamon kijönni!:)

Te hogy vagy kérdező?:)

2013. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Május 1-re vagyok kiírva,de szerintem előbb akar majd jönni:)31 hetesen már 2200grammnak mérték:DSemmi bajom,első baba lesz,csak nagyon lassan megy el ez az egy hónap úgy érzem:DMár szeretnék lassan szülni.Üdv:34hkm
2013. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is május 1-re vagyok kiírva. Remélem követi a nővére példáját és hamarabb kibújik, mert már most nehezen bírom. Gyakran van légszomjam, sok a savam, sokszor fáj a derekam és a hüvelyembe is nyilallgat a fájdalom. Amúgy a baba eléggé aktív, szinte egész nap mozog, ebben már követi a nővérét!
2013. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Május 19-re vagyok kiírva, harmadik baba. Jól vagyok. Ha a bal oldalamon fekszem alig tudok felállni annyira fáj a keresztcsontom. A babá a 29. héten megfordult fejvégüből, így most csücsül sajna. Remélem hogy szülésig befordul. Szoktam keményedni, előző terhességeknél is sokat keményedtem/jóslóztam, de végig zárt voltam. Most is minden ok, pedig emelgetem a tesókat. :):) jó nagyra saccolják, 29 hetesen 1700 gr-ra becsülte az uh. Igaz ezek azért nek pontosak.
2013. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én május 20-ra vagyok kiírva. Nagyon jól érzem magam,meg a kicsit is,bár egyre erősebb,de imádom:) Fáradékony vagyok,meg hátfájós,de ha tornázom,az a hátfájáson szokott segíteni. Csak mostanában nehéz magam rávenni. Ami engem zavar,hogy még mindig télies az idő,a kabátom meg már nem tudom összegombolni.(pedig már váltottam a tél folyamán). Mi első babánkat várjuk,és szívesen beszélgetnék,emailen is olyan kismamával,aki szintén első bébijét várja. Ha van ilyen,és van kedve is,örömmel fogadnám. Természetesen mindenkire kiváncsi vagyok,de arra gondoltam,jó lenne olyannal(is)megosztani a gondolatokat,aki az elsőt várja. :) Ali
2013. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszonom a sok valaszokat, en eleg jol vagyok majus 25 re vagyok kiirva, a babam 3 napja rengeteget ficankol mar meg is ijedtem hogy nehogy valami baja legyen es azert mozog annyit de remelem hogy nincs semmi baj, amugy en nagyon orulok neki hogy sokat mozog odabenn. Kemenyedni azt szoktam eleg sokat de en is szedem a magneziumot, joslom meg nem volt szerencsere.
2013. márc. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!