Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy ma szülök? Reggel...

Lehet, hogy ma szülök? Reggel arra ébredtem, hogy elönt a víz a bugyimba, de azóta nem folyik semmi.

Figyelt kérdés

Erős görcsre ébredtem, majd fekvő helyzetbe folyt ki belőlem víz. Gyors kimentem és megnéztem, nem folyás volt hanem víz és mellette halvány barnás folt. Az a nyákdugó miatt lehetett? Azóta egy kis barnás nyákom volt csak, víz nem jött. Jön majd még? Jobban örülnék ha elfolyna az összes egyszerre mert így most nem tudom hogy mi tévő legyek... Gyenge görcsöm van azóta.

38+5hkm


2013. márc. 28. 06:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szia.Valószinü,hogy szülni fogsz!De ne ijedj meg,várj még egy kicsit és meglátod mi a helyzet!Nekem is apránként ment el a magzatviz!
2013. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha víz volt irány a kórház, mert ilyenkor már nagyon figyelnek, ha 24 órán belül nem indul meg a szülés akkor antibiotikumot kell kapnod a fertőzések elkerülése miatt.
2013. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Voltam nemrég kórházban és láttam, hogy magzatvíz elfolyás után csak a patológiára fektetik be a kismamát és 12 órát is hagyják víz nélkül a babát mire beindítják a szülést. Szeretném megvárni hogy fájásaim legyenek, mert nem akarok a kórházban feküdni akár egész nap.
2013. márc. 28. 06:50
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Azért jó lenne tudni, hogy jól van-e odabenn a baba. Nehogy már a kényelmed fontosabb legyen!
2013. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Én komolyan nem értem miért olyan szörnyű dolog a kórház.

A szülésnél ez benne van a pakliba. :)

Viszel egy könyvet, olvasgatsz, pihensz. Mi van ebbe olyan szörnyű? Szivárog a vized, előbb-utóbb úgyis be kell menni....

Nem börtönbe mész, vagy a halálba...

2013. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is lesznek fájásaid, hiába vársz..
2013. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy meg 4 napig úgyis ott kell feküdnöd, nem tudom miért jelent ez problémát.
2013. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom, hallom hogy nem kell azonnal kórházba rohanni. Akkor most mit is kéne csinálnom? Azonnal kórház? Ez nem kényelem, csak 5 napja jöttem haza 4 hét után a kórházból és lehet hogy nem kívánok azonnal berohanni. Ha bekell menni persze bemegyek, de akkor most mi a jó, ha berohanunk vagy ha várunk még egy kicsit??? Nem szültem még, így nem tudok "semmit", csak amit olvastam itt-ott.
2013. márc. 28. 07:02
 9/32 A kérdező kommentje:
A baba mozog.
2013. márc. 28. 07:03
 10/32 anonim válasza:
79%
Én érdemben nem tudok válaszolni neked, ellenben szeretnék sok sikert kívánni és gratulálni!
2013. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!