Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy ma szülök? Reggel...

Lehet, hogy ma szülök? Reggel arra ébredtem, hogy elönt a víz a bugyimba, de azóta nem folyik semmi.

Figyelt kérdés

Erős görcsre ébredtem, majd fekvő helyzetbe folyt ki belőlem víz. Gyors kimentem és megnéztem, nem folyás volt hanem víz és mellette halvány barnás folt. Az a nyákdugó miatt lehetett? Azóta egy kis barnás nyákom volt csak, víz nem jött. Jön majd még? Jobban örülnék ha elfolyna az összes egyszerre mert így most nem tudom hogy mi tévő legyek... Gyenge görcsöm van azóta.

38+5hkm


2013. márc. 28. 06:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha elfolyik a magzatvíz azonnal indulni kell a kórházba!
2013. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem kell bemenni egyből, ha fájásokkal kezdődik. Ha elfolyik a víz, akkor menni kell, max még letusolsz, összepakolsz és mehetsz. Ha zöld a magzatvíz, akkor se zuhany, se pakolás, hanem sürgősen kórház. Meg kell nézniük, hogy hogy van a baba, mert ha rossz a szívhangja akkor megindítják a szülést.
2013. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a kórházat hacsak lehet nem megyek. De szültem 3 babát ebből az utolsó magzatvízelfolyással indult így ahogy írod, nem ment el az összes de jó része ki-kifolyt. Ilyenkor be kell menni sajnos. Tényleg ahogy előttem írták, lehet hiába vársz fájásokra. Vagy ha hirtelen elfolyik az egész gyorsan be is indulhat az egész barátnőmnek volt úgy hogy elment a vize egyben és rá 10 percre olyan 2 perces fájásai jöttek egyből hogy alig értek be a kórházba majdnem a liftben szült..

Ha tényleg ott várakoznod kell órákat (sajnos benne van a pakliban) akkor is jobb helyen vagy ott.

Minden jót gyors szülést neked!!!

2013. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hívd fel az orvosod ha van, de ő is azt fogja mondani, hogy irány befele!!!
2013. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Én már eleve bent feküdtem a kórházban, mikor elfolyt a magzatvíz. Azonnal vittek a szülészetre és kaptam infúziót. 16 óra múlva lett meg a lányom, 3x indítóztak, mert nem tágultam semmit, majdnem császár lett.

Barátnőm ebből kiindulva nem ment be, otthon várta, hogy jöjjenek a görcsök. 3 napig szivárgott neki a víz, a végén császár lett, mert kapott egy szép kis fertőzést.

Nem értem, miért akkora mumus a kórház.

Hívd fel a dokid, vagy a szülésznőd és beszélj vele, hogy mi legyen.

Könnyű szülést Neked!

2013. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kórház, hisz itt nem hetekig fogsz bent feküdni, hanem szülni mész, sok sikert, várjuk a fejleményeket.
2013. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Ma már a karodban lesz a kicsid. :)))))

Szívből gratulálok és könnyű szülést kívánok!

2013. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tájékozatlan vagy (amit tényleg nem sértésnek írok, a dokid hibája, hogy nem mondott el ilyeneket), akkor hívd fel a kórházad szülészeti osztályát, és elmondják mi ilyenkor a teendő. :)

Sok sikert.

2013. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Magzatvízfolyással mindig menni kell kórházba!Vagy ha rendszeres fájások vannak, a másik amivel menni kell,ha nem mozog a baba.Nekem ezeket mondták el!!Menj be a kórházba!Ez nem, akarom,nem akarom kérdése.
2013. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Magzatvíz elfolyás esetén javasolt 1 órán belül a kórházban lenni (nekem ezt mondta annak idején a dokim) Ha véres, vagy zöld a víz, akkor pedig azonnal indulni kell. Nekem is elfolyással indult, én azonnal mentem a kórházba. Fájások nekem is csak később jöttek.
2013. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!