Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázáshoz hasolnló tünetek...

Felfázáshoz hasolnló tünetek mennyire állank összefüggésben a koraterhességgel?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8 hetese terhes, múlt héten bejelentkeztem, de csak április 10-re kaptam időpontot.

Gyakran járok pisilni már 3 hete, amikor pisilek picit éget, de egyébként nem. Létezik,hogy só miatt van? Volt már ilyen jellegű gondom, de most vizhajtót sem merek szedni, csak sokat iszok, hogy mosódjon. Szex sem volt már vagy 1 hónapja...



2013. márc. 29. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy csak április 10-re kaptál időpontot, a háziorvoshoz még elmehetsz és kérhetsz egy beutalót vizeletvizsgálatra, hogy legalább a felfázást megcáfolja vagy megerősítse. Én egész terhességem alatt sokat járok wc-re, vagy hogy 10 percenként is, de sosem csípett, égetett. Úgyhogy én azt mondom, hogy a gyakori vizeléssel nincs gond, de az égő érzéssel már van. Vízhajtót semmiképp se vegyél be, eddig is jól tetted, hogy nem vettél be és igyál továbbra is sokat.
2013. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt az elsô jel. Pont azért mentem dokihoz, hogy csíp, éget a vizelet. Elsô kérdése az volt, hogy terhes vagyok-e, mire én: nem, dehogy. Ennek tudatában felírt antibiotikumot, majd rá kb 1 hétre már nem jött meg, aminek az eredménye egy ma már 3 éves kislány. Tehát a mensitôl számított terhességem még csak kb 3 hetes lehetett.
2013. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sűrű vizelési inger lehet a terhességtől is, nem biztos, hogy felfáztál.
2013. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A sűrű pisilési inger megvan már vagy 1 hónapja, azért is teszteltem, mert gyanus volt, és szinte rögtön elkezdődött ez a tünet is. Olvastam olyat, hogy mivel gyakrabban ürül a vizelet, igy a baktériumok is megszaporodnak és az okozhat ilyet.

Érdekelt, hogy mennyire gyakori dolog ez és tényleg összefüggésben állhat a terhességgel.

2013. márc. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!