Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki több...

Van itt olyan, aki több negatív teszt ellenére mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Előző menstruációm kimaradt, a héten kellene megjönnie a következőnek, viszont semmi jelét nem érzem, hogy meg akarna jönni. Két teszt is negatív lett. Van itt akinél hasonló esetben kiderült, hogy terhességről van szó? Miért nem mentem még orvoshoz? Mert nagyon stresszes volt az elmúlt közel két hónapom, tehát elképzelhetőnek tartom, bár már egyre kevésbé, hogy amiatt maradt ki.

2013. ápr. 10. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
nagyon ritka, szinte kizártnak tartom. persze mindig van ellenpélda rá, de inkább jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál, mert semmiképpen nem természetes ez.
2013. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkor most gyorsan keresd fel azt az orvost.

(Már jelezné a teszt, ha az lennél.)

2013. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én évekkel ezelőtt hasonlóan jártam. Akkor úgy fogalmazott az orvos, hogy elindult valami, de megszakadt, nem lett belőle semmi sem, viszont nem járt vérzéssel (labor mutatta az enyhe elváltozásokat). Akkor mesterségesen hozták meg a menstruációm. Utána fény derült a PCOS/IR-re, kezelem azóta.
2013. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én jártam már igy. Nem jött meg ezért csináltam tesztet negatív volt. Még azon a héten elmentem nődokihoz aki azonnal csinált ultrahangot. Nem mutatott az semmit. 3 hét mulva csináltam még 1 tesztet! Pozítív volt. Aznap a nődoki megvizsgalt, csinalt ultrahangot akkor már 8 hetes terhes voltam!
2013. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy néz ki jövő héten nődoki. Hacsak hétvégén nem jön meg. Ha nem baba van a dologban, tudnám értékelni, ha kihagyhatnám a dokit.
2013. ápr. 11. 06:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hagyd ki a dokit! Nem normális, hogy kimaradozik a vérzésed! Ezt ki kell vizsgálni, akkor is ha megjön.
2013. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Sztem lehet csak a stressz miatt késik...bár sosem lehet tudni...nekem dec.30.volt az utolsó mensim,januárban abszolút kimaradt,majd febr.7-9.barna pecsételésem volt...2-3nap múlva csináltam tesztet és negatív volt...17-én elmentem dokihoz,ahol nem látott semmit,elküldött pisitesztre a laborba,az is negatív volt...azt mondta ha 2héten belül nem jön meg,menjek vissza,ír fel gyógyszert!Vártam vártam,de a mellem iszonyatosan el kezdett fájni meg mintha vmi belső hang súgta volna,hogy csináljak tesztet...Mielőtt mennem kellett volna a dokihoz,csináltam egy tesztet és pozitív lett!Biztos ami biztos 2napra rá még egyet ,másik fajtát...És az is pozitív lett :)Így pár nap múlva mentem vissza,akkor meg se vizsgált csak átküldött UH-ra és látszott a petezsák :) 2hét múlva kontroll és volt szívhangja is...:)
2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem január 1.én volt utoljára.mensim azota nem teszt negativ ez lehet terhesség?
2017. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom 1000 éves kérdés, de hátha valakinek segíthetek:)

3 negatív teszt és sok rosszullét után elmentem dokihoz, közölte hogy nem lát semmit, meg fog jönni, majd ezt követte még 2 full negatív teszt, 2 hét múlva ismét elmentem a dokihoz és már több mint 6 hetes voltam:) …érdekes

Gyógyszerek segítségével lettem terhes, a doki szerint a sok progeszteron pótlás miatt nem mutathatta ki a hcg-t a vizeletem:)

Nem értek hozzá, így ezt elhittem neki:D

Azóta már 24+3 hetes vagyok:)

2022. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most énis így vagyok október 11volt meszim azóta semi csinàltam teszteket negatív nem tudom lehet e így baba ciklusaim 30 33 naposak
2022. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!