Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes ultrahang eredmények?

8 hetes ultrahang eredmények?

Figyelt kérdés

34 mm petezsák, szikhólyag 5mm, CRL: 1,27 cm


Ezek szerintetek milyen eredmények? Mivel középidőben nem voltunk együtt, inkább előtte vagy utána foganhatott a babánk. Tudom, jó kérdés, de hátha valaki össze tudja hasonlítani a sajátjával. :-)


2013. ápr. 19. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!


Nekem 7+2 hetesen volt 10mm a középidőben fogant babám!


10+5 hkm

2013. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, szerintem ezt az orvostól kérdezd meg.Mi nem orvosok vagyunk.Most mond valaki itt egy hülyeséget, aztán azon fogsz görcsölni.Én mindent az orvosomtól kérdezek.Amúgy ha gond van akkor úgyis szólnak az ultrahang után.Boldog babavárást!38 hetes kismama
2013. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes 3 naposan mértek 18mm, tehát kb. hasonlós, viszont akkor mensi szerint már 9 hetes 4 napos voltam. Nekem a ciklus végén fogant, valószínűleg nálatok is így történt, mert hasonló a méret.
2013. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 5mm miatt én azt mondom inkább középidő után fogant a baba.
2013. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!