Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamák...

Decemberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tünetek? Rosszullét?
2013. máj. 14. 09:03
 1/9 anonim válasza:
Én dec. 12-re vagyok ki írva, sajnos szinte egésznap hányinger gyötőr és enni sem sokat tudok! Te mikorra vagy ki írva?
2013. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egész jól vagyok. Már nem émelygek, csak nagyon ritkán tör rám pár percre. A mellfeszülés megvan, de érdekes nem minden nap egyforma intenzitással. A vizelési ingerem még megvan rendesen, meg azért hozzátartozik, hogy iszom is rendesen (igyekszem). Az étvágyam nem az igazi.
2013. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli rosszullét már több,mint egy hete,de lassan enyhülni látszik!Viszont már több mint egy hete 3 óránként éhes vagyok,remélem lassan ez is elmúlik,mellfeszülés is enyhébb már!December 19 körül leszek kiírva
2013. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pirdzsy23 válasza:
Sziasztok. December 19-re vagyok kiírva. Mellfeszülés még megvan, esténként szokott rám törni hányinger meg nagy étvágy is :D Éjszakánként is felszoktam ébredni mert pisilnem kell. Jah és kívánom az édeset :D
2013. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
December 14. Jól vagyok, néha hányok és eléggé szédülök. Kb 5 hetesen pedig derékfájás gyötört.
2013. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jólennne csajok egy fórumot létrehozzunk, ahol megosztjuk tapasztalatainkat.
2013. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én december 31.re vagyok kiírva:)Hát én még igencsak rosszul vagyok ,nap mint nap küzdök a hányingerrel,émelygéssel,és egész nap aludnék, ami nagyon nem megvalósítható ugyanis a 2 éves fiammal vagyok itthon:)és te ,hogy vagy kérdező?

2013. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok én dec 22.re vagyok kiírva aminek nagyon örülök hisz akkor van a szülinapom lehet ő lesz a szülinapi ajándékom :) Persze ha nem hordom túl mint a lányom.

Tüneteim kezdenek szünni szerencsére, hányiger még meg van néha de már nem vészes, mellfeszülés is de már az sem olyan nagyon és kívánom a gyümölcsöt legfőképp az epret és a narancsot. Az első babámmal (2éves kislány) a mellfeszülésen kívül semmi panaszom nem volt :) remélem most egy fiucska van úton

2013. máj. 16. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Pár hete sajnos sokszor van hányingerem, párszor hánytam is, emiatt az étvágyam nem az igazi, de azért várom már, hogy elmúljon..:-) A mellfeszülés megvan, meg nagyon érzékeny, főleg estefelé..

Elvileg a karácsonyi héten fog jönni a babó..

2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!