Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Van valaki akinek...

Kismamik! Van valaki akinek fájt a BÖRE a gyomra fölött a terhessége vége felé?

Figyelt kérdés

egy tenyérnyi felületen olyan furcsán fáj a böröm a hasam tetején középen... mintha leégtem volna... vagy amikor beteg az ember és fáj a böre...érintésre nagyon fáj. most vagyok a 34. hétben, és kb 2 hete érzem igy.

probáltam maszirozni, simogatni, hátha megszokja a böröm, de nem változik.

valaki tapasztalt már ilyet???

olyan fura... :(


2009. okt. 2. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én pont ugyan ezt a kérdést irtam ki mult héten.Majd meg bolondulok úgy fáj,ugyan ezt érzem én is mint te!!!38 hetes vagyok és kb én is a 34ik hét óta érzem.Nekem is tenyérnyi nagyságban fáj.És ha símogatom vagy maszirozom még jobban fáj.Fogalmam sincs sajnos hogy mi lenne jó rá!Nekem semmi,de azt mondják azért fáj mert húzódik a bőr ahogy megy le a pocak.És hogy el van vékonyodva a bőr,mondjuk én azt nem hiszem mert a pocak alján vékonyodik nem itt fent!Együtt érzek veled!!!Remélem kapsz valami használható választ!!!
2009. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is de nekem minkét mellem alatti tenyérnyi területen és nekem is ugyanazzal magyarázták, mint az első hozzászólónak:( Én is csak azt tudom mondani hogy kitartást.
2009. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök a válaszaitoknak!!! már féltem hogy ez valami különleges dolog, mert erröl nem olvastam soha sehol. csakhát nem tudtam mire gondolni...

persze gondoltam én is a növekedésre, csakhát ahogy irtad szerintem is alul vékonyodik a bör...

na mindegy ugy néz ki hogy nem marad más mint beletörödni és türni.

mégegyszer köszi hogy irtatok, megnyugodtam :)

sok kitartást kivánok nektek igy az utolso hetekre, és egy szép könnyü szülést!

ja és sok boldogságot is a picivel!

2009. okt. 2. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanez nekem is. nälam is kb a 34. hettöl. olyan, mintha beütöttem volna valahova. es ahogy hozzäerek eg vagy nemis tudom.
2009. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálatok erről van-e szó, nekem a védőnőm mesélte, hogy az egyik terhességénél volt ilyesmi. Csak neki az egész hasára kiterjedően. Nála valami olyan toxikózis volt, ami nem árt a babának, csak a mama számára kellemetlen. Szülés után múlt el.
2009. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugy utälom, amikor jönnek az ilyen : "nemis tudom pontosan, de ugy hallottam...." hozzäszolok. Csak pänikot keltenek. Ha nem tudod miröl van szo, akkor inkäbb tartsd meg magadnak, minthogy mindenfele baromsägokat irsz! Igen van a terhessegi toxemiänak egy sulyosabb esete, ami a jobb bordaiv alatti fäjdalommal (jobb cici alatt) jellemezhetö, pontosabban nagyon jellemzö tünete, de az mässal is pärosul, räadäsul ott nem a bör fäj. - es igen ez az eset nem veszelyes a babära es valoban szüles utän (ami többnyire csäszär ebben az esetben) 3-4 napon belül rendbe is äll. Amugy Hellp szindroma a neve. De megynugtatom az itteni välaszolokat, NEKTEK NEM AZ VAN!!!

Aki meg nem tud valamit az tenyleg fogja laposra a szäjät!!!!

2009. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, a védőnőmnek is a bőre fájt, csak nagyobb felületen.
2009. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!