Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szuszog (ott) sokat...

Más is szuszog (ott) sokat terhessége vége felé?

Figyelt kérdés

Jó pár hete elkezdtem szuszogni, először a lépcsőzésnél és ha kicsit gyorsabban kellett mennem. Aztán már éjszaka is. Szegény férjem alig tud tőlem aludni és szokszor fel is ébreszt, mert nem biztos benne, hogy kapok levegőt. Először csak viccelődött, hogy horkolok (soha nem horkoltam és az orrom sincs eldugulva), de elmondása szerint olyan, mintha sokáig nem kapnék, nem vennék levegőt, aztán meg kapkodok utána. Én erre nem szoktam felébredni, de állítólag szörnyű hangokat adok ilyenkor. A pocakom már leszállt, azt hittem, így elmúlik...de nem :(

Tapasztalatok? Más is járt így? Elmúlik ez szülés után?


(más: hogy mennyit kötekedik ez a rendszer, mire engedi kiírni a kérdést.....semmi nem tetszik neki....hihetetlen)


37 hetes kismami


2009. dec. 29. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is horkoltam terhesen,előtte és szülés után sem soha!Elmúlik.:-)
2009. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kismamákra jellemző! Én amikor kórházban voltam, nagy pocisokkal egy szobában, hát ne tudd meg. Volt egy csaj, aki amint lecsukta a szemét, már horkolt. Mellette se éjjel, se nappal nem lehetett pihenni.

Nekem most az mondja a párom, hogy "fújom a levest". Néha napközben én is érzem, hogy nincs annyi levegőm, mint amennyi kellene, amikor kicsit fáradtabb vagyok. 33+6 hetesek vagyunk.

Biztos elmúlik! Könnyű szülést neked!

2009. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.én is talán két hete vettem észre ha sokat hirtelen mozgok nincs levegőm kapkodok utana sőtt azota folyamatosan friss levegő hiányom van.állandóan nyitva hagynám az ablakot dehát kint hideg van sajna.:(1 hete megvagyok fázva azóta meg ha lelalszok röfögök de az a vicc h fel is ébredek rá..megrémülve te jó ég ez a hang belölem jött...:)hát remélem ez is elmúlik szülés utan:)32 h kismama
2009. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a sztorit mintha én írtam volna. Az én párom se bír már mellettem aludni, olyan szörnyen horkolok. Állítólag. Próbáltam ezt az orrtapaszt, de ez se vált be (szerintem azért, mert nagyon vizes vagyok, az arcomon is és ez miatt nem használ). Állítólag elmúlik szülés után. Reménykedjünk benne hogy így lesz.

39km

2009. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jaaaajjjj....legalább jókat nevettem :)

Akkor kitartás nektek és a párotoknak is!!! :)

2009. dec. 29. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én már az elejétől szuszogtam. Nem légszomj, de többször megkérdezték nem-e vagyok rosszul. Azután én is megfigyeltem, hogy evés közben olyan hangokat adok, mintha fulladnék... a lépcsőről ne is beszéljünk.
2009. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na látod, ezt már én is akartam kérdezni :D de Te gyorsabb voltál :P Ciki reggel felkelni és azt hallani a páromtól,hogy mamácska annyira horkolt, meg szuszizott, hogy nem hallota tőlem a tv-t... :S csak akkor van csönd, ha a pocakomat simizi :D

de tudom, hogy előtte nem horkoltam, és remélem utána se fogok :P

lépcsőzés, nos én tegnap szembesültem vele először, hát mit ne mondjak, lezsibbadt mindenem, és kapkodtam a levegőt össze-vissza, mint a naposcsibe:P

36 hetes kismami :)

2009. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!