Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy eddig 37,2 37,3 volt a hőm, ma meg 36,9-et mértem? Baj van? 7 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy van baj!

Ne paráztasd magad feleslegesen. Én sosem mértem a hőmet, mégis itt vagyunk.

Kerüld a felesleges stresszt, mert így végig fogod idegeskedni az egész terhességedet!

Nyugi! :)

39 hetes

2009. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy,ha kiderül,hogy babás vagyok felejtem el a hőmérőt,mert akkor már mindegy és egy idő után nagyon érdekes dolgokat produkál a görbe,szóval nincs jelentősége,hogy leesett egy picit!Nyugodj meg és ne spanold magad rajta,nincs baj!!!!!
2009. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is leteheted már a hőmérőt!!! Én addig mértem, amíg szívhangja nem lett, de a 37-es hőfokot talán egyszer értem el. Ne aggódj, nem ezen múlik már.
2009. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kezdeti időszakban,ha jól gondolom(tudom)a hőemelkedés attól van,hogy a szervezet vádekezik az idegentől,úgy mint egy vírustól is teszi,aztán erősebb a magzat lassan hozzászokik a szervezet.Utána meg a hőhullámok meg a hormonok műve már!Nyugi nincs baj ezzel!
2009. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nincs baj. Nekem egy idő után visszacsökkent a hőmérsékletem, mostanában a normális 36,6, és 37,2-vel estem teherbe. Még azt sem mondhatom, hogy magasabb a testhőmérsékletem a nem terhes időszakhoz képest. Ugyanannyi, mint akkor volt.


24 hetes pocis

2009. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egyet árulj el: miért kell méregetni minden nap a hődet, ha már tudod, hogy 7 hetes babás vagy?

Nincs elég izgulnivalód, vagy mi?

2009. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem, szerintem, nem vagy normális. Ha már erre szólt a kérdés. :) Inkább nincs más paráznivalód, amit szívből kívánok, hogy ne is legyen.

Nekem volt már egy vetélésem a 10. héten, így eszem ágában sincs hőmérőzni, még lassan pisilni menni sem...

6 hetes km

2009. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!