Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vérzek akkor elhalt a baba?

Ha vérzek akkor elhalt a baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül. Az unokatesóm is vérzett, és már 9.5 hónapos a fia. De feltétlenül menj orvoshoz (ha lehet, azonnal) és pihenj sokat! Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2009. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi a helyzet veletek. Reméljük, erről szó sincs, de a vérzés veszélyes a picinek. Én is véreztem, mégis rendben volt minden, hála a gyors orvosi segítségnek!Szurkolok!!
2009. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, még nem.

Menj orvoshoz, aztán pihi, de ágyban, teljes nyugalomban, és "beszéld meg a picivel", hogy szereted és legyen erős!

Sok erőt, és kitartást!

2009. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlen.

Nekem két hete volt egy nagyon dúrva vérzésem,mintha megnyitottad volna a csapot,és közben folyamatosan összehúzodott a méhem.(ekkor 12 hetes voltam)

Azóta szigorúan fekszem,sokszor görcsölök és szinte minden nap vérzek,a baba viszont jól van,nagyon virgonc és szépen fejlődik.

Azért én sem vagyok nyugodt,de a baba él és virul!

2009. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!