Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott Raffaellot ettem,...

Romlott Raffaellot ettem, ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Tudom ostobán hangzik a kérdés, de első terhességem, és mindent túlparázok:)

Megkínáltak vendégségben raffaelloval (bolti bonbon), ami tök savanyú volt, de ezt már csak az után realizáltam, hogy lenyeltem..

Ugye a babának nem fog ártani? Az nem zavar ha engem meghajt mondjuk, rám férne a vastabletták mellett.:)


31 hkm


2013. máj. 26. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi baja lenne? :)
2013. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja.

Én terhesen olyan mignon-t ettem, ami 1 napja volt lejárva, nem tudtam, anyósom adta. Ahogy megettem ki is hánytam. Megnéztem a csomagolást, 2 napja volt lejárva.

Semmi baja nem lett a babámnak.

2013. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Édes Istenem..... De lesz baja. Az, hogy utálni fogja a Raffaello-t!
2013. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kismamák!!Azért gondolkodjunk már egy kicsit,mikor kiírunk egy kérdést!Mi a fene baja lehetne???De most komolyan??!!

Semmi baja nem lesz,nyugi!!!

2013. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most csak gondold végig józan ésszel. Az az egy falat lejut a gyomrodba. A gyomorsavad egyből lebontja, mindent elpusztít, megemészt, nem tudsz tőle megfertőződni. Max., ha megettél volna belőle egy dobozzal, kicsit fájt volna a hasad vagy még esetleg lett volna egy hasmenésed. Ennyi.
2013. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha pl. a teszkóban vesze legy virslis kiflit vagy egy sajtos stanglit, amit ott sütnek, hát borítékolhatod, h lejárt sajtból, virsliből van. Szóval ebből kiindulva már tuti ettél egy csomó lejárt cuccot.
2013. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz :)

max. kihányod, ha annyira rossz volt.

ne aggódj!

2013. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen.

Volt egy kis hasmenésem, de ezt leszámítva jól vagyok, remélem ennyiben ki is fújt a dolog.:)

2013. máj. 26. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi baja,max neked hasmenésedmén én szombaton ettem romlott zöldségköretet,de semmi baj nem lett velem sem.18 hetes kismama
2013. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!