Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha babuci hirtelen...

Normális ha babuci hirtelen elkezdett nagyon sokat mozogni?

Figyelt kérdés
19. hétben vagyok és az elmúlt pár napban a baba nagyon mozog. Mar kívülről is látszik ha rugdos. Nem állandoan van ez, de sokszor egy nap. A párom szerint ez nem normális. Egy barátnőm pedig azzal ijesztett meg, hogy ez akkor van, ha kevés a magzatvíz. Nektek mi a tapasztalatok??
2009. okt. 5. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg sokat rugdos a babád. Én még nem hallottam olyat, hogy ez nem lenne normális. Nekem is sokat mozog még most is, 37 hetes vagyok.
2009. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia 40+2hétre szültem, de a szülés előtti napig meg se állt,annyit mozgott.

Minden jót nektek!


2napos baba anyukája

2009. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a 19. hétben vagyok és nekem is kb. 3-4 napja nagyon ficánkol:) Emiatt ne aggódj, nyugtasd meg a párod is! Én már nagyon vártam, hogy végre érezzem őt és este egy külön program lefekvés előtt, hogy a férjemmel figyeljük, ahogy ficánkol. Ezt örömként kell megélni, nem pedig aggódni miatta, mert ha mozog, az csak jót jelent. A szívhang és az ultrahang vizsgálaton múlt héten mindent a legnagyobb rendben találtak és a magzatvízem is normális volt. Az orvosom is csak nevetett, hogy milyen kis fürge-ürge a babám, mert megállás nélkül járt a keze-lába, bukfencezett is. Ezeket érezheted te is. Ne hagyd, hogy mások megijesszenek, rémisztgessenek!!! Ha idegeskedsz a babádnak ártasz. Ha még ezekután se vagy nyugodt, menj el nyugodtan a védőnődhöz, vagy a dokidhoz.
2009. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 26.hétben járok, és pár napja borzasztó erőseket ficánkol, már ijesztő. Látványosan és néha fájdalmasan. Azt mondják sokat alszik ilyenkor a baba, de én úgy érzem egész nap mozgásban van. Még éjszaka sem nagyon hagy pihenni.
2009. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy ezt szeretik. Biztos egészséges és erős baba, azért érzed ennyit és ennyire a mozgását. Ha kevés lenne a víz, az UH-n látná a doki és mondaná és a kiadott papírodra is ráírnák. Nyugodj meg!

Boldog babavárást!

2009. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Mivel, hogy ez az első babám, nincs nagyon a tapasztalatom, hogy hogyan kell lennie, de számomra is azt mondja a józan ész, hogy az jó ha mocorog a baby. Csak annyira rámijesztettek!

Ma voltam uh-on, és a doki szerint minden rendben. Ja és megtudtam, hogy egy kislány ilyen mozgékony odabent :)!! Mégegyszer köszönöm a nyugatató, kedves szavakat. Boldog babavárást mindenkinek!!

2009. okt. 7. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!