Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 5 napos terhesség nem...

5 hét 5 napos terhesség nem látszik, van remény vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés
Ma mentem orvoshoz 3 erős pozitív tesztem van, az utolsót kedden csináltam, ma semmi nem látszik az UH-on, még petezsák se. Vérzés, görcs nincs. Holnap és hétfőn kell mennem hcg vérvételre! Lehet méhen kívüli?

2013. máj. 30. 19:38
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
reméljük minden rendben :)drukkolok!
2013. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmény a HCG szintem 588, azt mondták tuti terhes vagyok:)))))) Hétfőn ismétlés és aztán megkeresik az UH-on:)) Szorítsatok!!!!!!
2013. máj. 31. 11:35
 23/52 anonim ***** válasza:
Aztaaaa! :) ott lesz a baba! :D
2013. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Nah akkor már nincs min izgulnod :-) ilyen hcg mellett:-)
2013. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

A dokim szerint 1500-as Hcg mellett már biztosan látni kell valamit. Úgyhogy, türelem, nyugi.

Mondom ezt úgy, hogy az alig 1 cm petezsákom miatt izgulok. Nagyon várom a hétfőt, hogy mi lesz.

2013. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
ÉN is nagyon várom, nem is értem hogy miért lennék 7 hetes terhes, mikor 35 napos ciklusaim vannak és most vagyok a 42. napon, ez hogy jött ki a dokinak? jó hogy nem azt mondja már hogy 8 hetes! Döbbenet!
2013. máj. 31. 12:58
 27/52 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekemmel rögtön a menstruáció után lettem terhes, 5 hetesen már látszódott a petezsák, 7 hetesen pedig már szívhang is van,drukklok neked,hogy minden rendben legyen
2013. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Elvileg öthetes terhes voltam, mikor dokinál jártam. Szinte semmi nem látszódott még. Aztán két hét múlva kiderült, hogy az elvileg öt az akkor gyakorlatilag négy volt, pont egy héttel kisebb a Baba, mint a menstruációmtól számítva lennie kellene. Ennek egy egyszerű oka van, nem félidőben van peteérésem, nem is félidőben, hanem egy héttel később fogant. Szóval nyugodj meg, ez jó hcg-szint, minden rendben lesz, mire valóban 5+5 leszel, látszódni fog a baba rendesen, biztos lehetsz benne!
2013. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Nekem se félidőbe volt ovum, hanem a 20. ciklusnapon!

Nagyon reménykedem!!

2013. jún. 1. 14:43
 30/52 anonim ***** válasza:
jaj, nagyon röülök neked és mondd majd meg a dokidnak, hogy neked nem 14. napon hanem a 20. napon volt ovud. Ez piszok fontos nekem is később volt és pont annyi nappal később szültem is. Biztos minden rendben lesz és legyél most már türelmes a vérvétel nem hazudik és ne parázd agyon magad amikor a babád majd mindig kissebb lesz egy héttel az uh, mert hát ugye a doki az utolsó menis elő napjától számolnak és hát nem mindenkinek tanvkönyvszerű a mensije :-) sok örömöt és boldog babavárást!!!
2013. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!