Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamának fájdalmas,...

18 hetes kismamának fájdalmas, csipő, égető pisiléssel mit csináljon?

Figyelt kérdés

Szó szerint sirva pisilek reggel óta, 5 percenként.

Ma reggelig nem volt semmi, az éjjel a férjemmel szexeltünk, attól lehet?

Neki nincs semmi panasza. vagy csak felfáztam?

Mit csináljak?

Egész nap iszok, hogy sokat pisiljek.



2013. jún. 5. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Irány a doki, mielőtt rosszabb lesz.

Terhesen sajnos annyi mindenre hajlamosabbak vagyunk. Gomba is lehet.

2013. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Nálam 20 hetesen volt ilyen. A baba a húgyvezetéket elnyomta, és a pangó pisitől lett vesegyulladásom. Így kezdődött, másnap már a derekam is majd szétszakadt. 2 hét antibiotikum hozta rendbe. Nem érdemes várni.
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felhivom az orvosom...
2013. jún. 5. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól volt ilyen, hogy kidörzsölődött szex közben, és mindenhol begyulladt másnapra..... És csípte a pisi.
2013. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta az elmondottak alapján valószinüleg felfázás, gyulladás stb. Reggel menjek be, vigyek vizeletet, és vegyek be vizhajtót. Telefonáltam is a férjemnek hogy vegyen hazafeléjövet.

Az előbb mikor pisiltem volt egy ici-pici vérpötty a papiron, na mostmár elvagyok keseredve.

2013. jún. 5. 14:57
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem régebben nagyon gyakran volt vizhólyaggyulladásom, elég ha ránézek egy hideg székre.

Nekem is dörzsölődött már ki, gumitól, vagy amikor száraz vagyok, de egyáltalán nem voltam, vagyok száraz. Egyébként is mióta terhes vagyok 2 óránként pisilek éjjel is.

Volt már ilyenem néhány éve, akkor is antibiotikum kellett.

Csak most akármit nem vehetek be.

2013. jún. 5. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
VAn valami por, ami kihajtja a bacit belőled. Biztos majd azt írja fel a doki. Az én babám is a hólyagomon fekszik, így állandóan a wc-re járok....Ne légy elkeseredve, holnap doki és minden rendben lesz. Addig is igyál sok vizet, gyümölcsteát.
2013. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vízhólyaggyulladás? Nem húgyhólyag???? :)


Hólyaghurutod lehet. Doki mit mondott?

2013. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma már végre jobban vagyok, de tegnap azt hittem megszülök. A pisilési inger és a pisilés végén a görcs az valami elviselhetetlen volt. Este már négykézláb volt a legjöbb és egy görcsoldó injekció, de a sok folyadék és a vizhajtó megtette a hatását.

Most jövök a dokitól, elég rossz lett a vizeletem, de nem vészes, azt mondta rosszabra gondolt.

Igen, hólyaghurutom van. Hétfőig kell szednem amiket kiirt és újra vizeletet kell adnom.

De ma már 100-szor jobb, nem sirva pisilek.

Köszönöm lányok!

2013. jún. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!