Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem szabad enni k...

Tényleg nem szabad enni k betűs ételeket a terhesség alatt? én nagyon szeretem a krumplit és a káposztát

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A k betűsök ált puffasztanak. Ezért nem javasolt SZOPTATÁS alatt. DE A BURGONYA VAGYIS KRUMPLI NEM K BETŰS.
2009. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A bab sem k betűs étel, legalábbis magyarul, mégsem javaslott terhesség alatt, mert szelet csinál és puffaszt, ami nagyon nem hiányzik.
2009. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tudom, hogy ezeket szoptatás alatt nem javasolt enni. 37 hetes
2009. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Butaság,azt egyél,ami neked jó,amit szeretsz!
2009. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Szoptatásra vonatkozik ez, nem a terhességre!! És a burgony a tényleg nem tartozik bele. :)

A káposzta, a kelbimbó igen. SZOPTATÁS alatt!

2009. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy tudom,csak a szoptatás alatt nem ajánlott ezeket enni,nehogy hasfájós legyen a bébike.
2009. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
én is úgy tudom, hogy szoptatás alatt nem lehet k-betűseket és hüvelyeseket (bab, borsó). De anyósom pl. azt mondta, hogy ha ezekről leöntöd az első felfőtt levet, akkor nem lesz baj vele. Nem tudom, mennyire igaz, majd kipróbálom, ha szoptatni fogok
2009. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezeket szoptatás alatt nem lehet enni. Terhesség alatt azt eszel amit csak akarsz.
2009. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Terhesség alatt eheted, szoptatás alatt bizonyos babáknál, akik érzékenyebb emésztőrendszerűek, azoknál pocakfájást okoz.

A krumpli neve burgonya, azt eheted. Amit ne: K betűsek, hüvelyesek és aprómagvas gyümölcsök(eper, málna, kivi)

De ki kell majd tapasztalni, mert lehet a szerencsések közé fogsz tartozni.

2009. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan-ugyan!!! Mindent lehet, csak mértékkel! Ln a káposztán keresztül a babig, karfiolt imádom. Nyers hús,meg a nyers tojás kizárva! Ez a kettő ami tabu.

32km

2009. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!