Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bajcsy kórházban beinditják...

A Bajcsy kórházban beinditják a szülést ha nem indul be a kiírt napon?

Figyelt kérdés
junius 18 ra vagyok kiírva, de semmi jelét nem látom annak hogy jönni akarna a baba, ha nem indul be kedden sem akkor beinditják vagy várják hogy magától menjen?
2013. jún. 14. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is junius 18ra vagyok kiírva:)akkor szurkolok neked is ,hogy beinduljon! Bocsi ,hogy nem a kérdésre válaszoltam! :)
2013. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia semmi gond. remélem beindul, és nálad is. te is ott szülsz a bajcsy-ban???
2013. jún. 14. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!nem en kecskemeten szulok az izsakutiban! Nalunk meg 1hetet rahuznak utana inditanak..de szeretnek termeszetes indulassal szulni nem ugy h meginditanak,csak mar kicsit turelmetlen vagyok.es nem igazan szeretnek meg 1hetet rahuzni!:) gondolom te is igy Vagy vele! Te hogy viseled igy a veget?
2013. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon várjuk már, és valóban elég türelmetlen vagyok, egy örökkévalóságnak tűnik ez a pár nap. persze szeretném ha magától indulna be, csak na....... annyira szeretnénk már ha kint lenne. meg ebben a melegben sem olyan jó. de egyébként az egész terhességem tök jó volt, semmi bajom nem volt, csak most ez az utolsó hét már ami kicsit nyűgös mert sokat fáj a hátam és azt sem tudom milyen pozició lenne megfelelő, és aludni sem alszom sokat. szóval most már szeretném ha vége lenne.
2013. jún. 14. 13:47
 5/7 A kérdező kommentje:
ja te mikorra vagy kiírva?
2013. jún. 14. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Januárban szült ismi a Bajcsyban és neki 4 nappal később elindították a szülést. De nem tudom ki volt az orvosa.
2013. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Bajcsyban szültem tavaly augusztusban! 3.-ra voltam kiírva, és 8-án kellett volna befeküdnöm, hogy másnap megindítsák a szülést, de mázlim volt, mert 6-án megszületett magától a kislányom. Itt azt hiszem úgy van, hogy a kiírt időpont utáni 5. napon kell befeküdni.
2013. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!