Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony AFP MOM érték miatt...

Alacsony AFP MOM érték miatt genetikai tanácsadásra. A Bajcsy Zs. Kh és a Sotén 1. sz. Női klinikán kívül csinálnak valahol ezzel kapcsolatban genetikai tanácsadást?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre gondolok. Istenhegyit és a G1-t hívtam, ott azt mondták, hogy nem.
2013. jún. 19. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia én Pécsen voltam, nekem is alacsony volt az AFP MOM érték, de hálistennek minden rendben.
2013. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Budapesten kéne
2013. jún. 19. 11:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ott sajnos nem vagyok ismerős googlet próbáltad már?
2013. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, folyamatosan hívogatom őket, de vagy nem veszik fel, vagy nem csinálnak ilyet. :(
2013. jún. 19. 11:12
 5/12 Ananke ***** válasza:

Miért nem jó a Bajcsy kórház?Én is voltam ott tanácsadáson,utána meg amniót csináltak,Nagyon meg voltam elégedve velük.Nagyon kedvesek és hozzá értők voltak!

De magánrendelést nem tudok sajna.

2013. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pontosan azért nem akarok oda menni, mert nem akarok amniot. Azt halottam, hogy anélkül nem is kapok időpontot, ha nem vállalom az amniot.
2013. jún. 19. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is a bajcsyban voltam. Genetikai tanácsadáson, elég alacsony volt az AFP értéke,1,52 ha jól emlékszem.nem volt semmi baj. A korrigált volt 1,65. Nekem ott azt momdták, hogy elavult módszer és attól , jogy alacsony egyáltalán nem a down kórra jelemző. Ezek régi statisztikákon alapulnak. De viszont a magas érték, már kivizsgálást követel a nyitott h.gerinc miatt. De az sem tuti:)) szóval ne aggódj. Nyugodtan menj a bajcsyba, mert ott van (az orvosom szerint) a legjobb legmodernebb gép, egy professzorral.

25+5 khm

2013. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az amniora senkit nem kötelezhetnek! Ott majd alá kell írnod egy nyilatkozatot, hogy beleegyezel-e vagy sem. Természetesen nem kell beleegyezni. Én a korom miatt kaptam beutalót genetikai tanácsadásra, de természetesen nem járulok hozzá az amniohoz. Viszont csináltattam prenatesztet, ami ugyan 295.000 ft volt, de csak egy vérvétel és ugyanúgy felderíti a kromoszómarendellenességeket!
2013. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi volta az alacsony afp mom? Mert nekem is elég alacsony volt, és azt mondták, hogy ok......Kicsit aggódom.
2013. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Közben sikerült szereznem egy orvost. Meglátjuk mit mond és annak függvényében hívom föl a kórházat. Egyébként a nőgyógyászom is azt mondta, hogy nagyon elavult vizsgálat, téves eredményekkel. Szeptembertől ki is veszik a protokollból. Utolsónak: a korrigált Mom-om 0,72. Elméletileg a határ 0,70. Szóval még benne is vagyok, de a doktor azt mondta, hogy neki így is el kell küldenie hivatalból.
2013. jún. 19. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!