Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31het 5napos terhesen 1620g...

Shona kérdése:

31het 5napos terhesen 1620g mertek, a dokiazt mondta kicsi a baba es lehet, hogy megallt a novesben. Ezert 2het mulva ujra csinalnak egy ultrahngot. Aki jart mar hasonlo helyzetben, annak rendezodtek a dolgok, volt valakinek hasonloan kicsi a babaja?

Figyelt kérdés

a tovabbi ertekek(de hozza teszem ez anglia)es,hogy sosem ertetttem ezekhez,am az egyik ertek kevesebb,mint a 19het+5napos.HC 291.0mm

AC 264.0mm

FL 57.8mm

HC/AC 1.10 na ez az ertek kozel 20hetesen 1.25 volt,de sajnos nem tudom mit jelentenek,van egy 5eves lanyom,de minden rendben ment nala nem melyultem bele kulonoskepppen......segitsetek nekem megerteni miert olyan keves 1620g es miert veli a doktorno ugy hogy leallt a gyerekem a novesben????????????mar tiszta ideg vagyok,a baba kulonben annyit mozog,hogy nem tudom mikor alszik,es mar olyanokra gondolok,hogy tan hyperactiv lesz meg hasonlo,azt sem tudom normalis mozgasok ezek vagy vannak-e egyaltalan nem normalisak is?lanyom fele ennyire sem mozgott...csak azt tudom az abaj ha mar 6-8oran keresztul nem mozog.....koszonom a valaszaitokat elore is!



2013. jún. 21. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, még nem született meg :D 34 hetesek vagyunk :)
2013. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek ezer hala kicsit lenyugodtam....es egyszeruen szeretnem,hogy kicsit le alljon a mozgassal..de azzal meg az lenne a gondom,hogy meg azt is mondta a dokino,hogy figyeljem es ha nem mozog az nem jo,de szinte alig van perc,hogy ne mozogna,mar attol is tartok,hogy ez sem normalis....de,mindenki nagyon aranyos aki valaszolt,igen anglia nagyon sok furi dolguk van mind egeszsegugyben,mind minden teren....mindenesetre 3.-an uh.es le fogom irni ide az eredmenyt....
2013. jún. 23. 00:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha sokat mozog sőt! Csak akkor lehet gond, ha rángatózó mozgást érzel, de olyat nem hiszem :D Nekem is sokat mozog a babám, bár van amikor meg alig... Én nagyon örülök neki, mert legalább tudom, hogy jól van :)
2013. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
koszonom 13-as,de szoktam rangatozo mozgast is erezni jobbra-balra(de lehet,hogy forditva),kegyetlen erosen es nagon gyorsan....es irod,hogy baj,para egy kicsit...elarulod ,hogy ez miert baj nincs eleg helye?nem tud tagulni a placenta?beteg a koldokzsinor? mert fogalmam nincs?koszi elore is!
2013. jún. 23. 21:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Normális a rángatózás, hisz a baba idegrendszere még fejletlen. Szinte mindenki érez rángatózást. Még kinn is sokszor összerezdül a baba minden ok nélkül. :)
2013. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, bár lehet, hogy csak én jártam így, mert Angliába teljesen más a dolgok.

Én 36+5 hetesen ilyen volt az arányom:

32+6 hetet mutatott az uh.

HC:298,6mm

AC:268,9mm

FL:64,9mm

BPD:83,9mm

Becsült súly:1945g 10% alatti

lepényem már III.fokban érett és meszes volt

Nekem azt mondta a dokim, hogy ez Dyspropontionalt retardati ez azt jelentette, hogy visszafelé fejlődött, és megállt a növésben.

De nehogy megijedj, mert ez nem bitos, hogy neked is így van. Majd a következő uh-n kiderül. Addig meg ne is gondolj rosszra.

Remélem, hogy minden rendben lesz neked.

Majd írd meg, hogy mi volt a következő uh.

2013. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hu regeges-reg volt...elmultunk 8honaposak.pont 3kilos babo lett teljesen egeszsegesen,natural jott a vilagra vizben 9 bol 9pontos apfgar ertekkel!koszonom mindenkinek aki szurkolt nekunk.egyebkent a rakovetkezo uh.-on a sonografus nem ertette,miert vagyok megint es meg kerdezte,hogy nem veletlenul egy fiatal indiai dokino utalt vissza?hat,de igen...most 9kilonal tartunk,anyatej plussz mar szinte minden!es a mozgasa es a nem alvasa meg mindig megmaradt!
2014. ápr. 16. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!