Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Dominik név helyett valami...

A Dominik név helyett valami hasonlót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már régóta ezt a nevet választottuk, de most egy közeli isemrősünk is ezt a nevet választotta. Nem szeretném, ha egyformán hívnák a fiainkat, főleg, ha esetleg ő szülne hamarabb. Nagyon rövid a vezetéknevünk, valami több szótagú illene hozzá. "Régi" nevet nem akarunk, de pl. Karloszt, Dzsúliót sem. A Dominik pont jó lett volna. Adjatok ötleteket! Hasonló stílusút, hangzásút.
2009. okt. 13. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Dávid,Bálint,Patrik,Martin,Bence,Zalán,Kevin,Levente...

nem irigyellek mert én is alig tudtam választani

2009. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Kristóf, Kornél, Konstantin
2009. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
A Konstantin a Dominikhoz hasonló. Jó! Én még a Benjámint is idetenném
2009. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
szerintem én nem véltoztatnék ha az tetszik nektek akkor mért ne adnátok!ki tudja hogy akár egy városban vagy településen fogtok e élni a késöbbiekben??!mi már vgay 4 éve amikor még csak neveket beszéltünk kinek mi tetszik eldöntöttük h dominik lesz a kisfiunk neve ,és nem is változtatunk ezen :-)!szerintem nagyon szép és különleges név is !minden jót,és jó egészséget
2009. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ha nekünk lenne meg a babánk hamarabb, akkor szerintem maradna a Dominik név.
2009. okt. 13. 14:29
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Szerintem az Olivér név nagyon szép!

Esetleg Kornél, Aurél, Dániel

2009. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Szabolcs
2009. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Domokos/Domonkos!
2009. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatokat, de sok név van köztük, amiket azért nem választanék, mert pl. iskolában bukott rossz tanuló volt a gyerek és így hívták, gondolom az ilyen nektek sem lenne szimpatikus. Igaz, hogy tetszik az Aurél, de sajnos van egy nagyon nem szimpatikus ilyen nevű ismerősöm.
2009. okt. 13. 15:28
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Botond, Kristóf, Krisztián, Bendegúz, Domonkos most ezek jutottak eszembe...

:) Amúgy én is imádom a Dominik nevet, de hihetetlenül elterjedt most!

2009. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!