Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki koraszülés után újra terhes?

Figyelt kérdés
Nálam a középső 34+5-re született, most újra terhes vagyok, épp 34+6. Az utolsó pár napon folyamatosan paráztam, hogy csak lépjem túl azt a kritikus napot. Más is volt így, vagy csak én vagyok ilyen bolond?

2013. júl. 5. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok kismama, de hasonló gondolatokkal küzdöttem. Első gyermekemet napra pontosan a 19.héten vesztettem el. Utána amikor a kislányomat vártam én is mindig azzal küszködtem hogy csak lennék már 19 hét 1 napos. Végül is kislányom 28+6-ra született meg. Legutóbb is az járt a fejemben ha már betöltjük a 28-at akkor már nem lehet gond, sajnos a 9. héttel elhalt, de nem adom fel. Biztos hogy megint ezek a napok meghatározóak lesznek most már kiegészülve a 9 hét 1 nappal. Én is ilyen "bolond vagyok!
2013. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon sajnálom, ami történt veled. Nekem szerencsésen végződött, csak nem szerettem volna/szeretném még egyszer átélni azt a félelmet, hogy megreped a burok, állandóan ezt érzem, hogy jaj, most fog. Akkor mások is hasonlóan éreznek, ez azért megnyugtató, mert nekem mindenki azt mondja, jaj, felejtsd már el, most másképp lesz, de hát ezt senki nem tudhatja.
2013. júl. 5. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam első kislányom 31.héten megszületett, a második kislányom 30. héten meg akart születni sikeresen visszatartották infúzióval így 40+3 napra született 4 kg-mal, a harmadik kislányom pedig 29. héten akart megszületni, már fel készült az orvos a kórház, hogy pár órán belül koraszülött érkezik, mert annyira beindult a szülés, de csodák módjára meg állt és 40+1 napra 3500grammal született meg, most kisfiút várok semmi problémám nem volt, nem indult be a szülés, nem is nyillik a méhszájam sem, sőt terhességi tünetem sem volt, 38 hetes vagyok 3300 a magzati becsült súly.
2013. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35. hétre született kislányom,de azért mert sürgősségi császározni kellett,toxémiám volt,én inkább magától a toxémiától félek,persze aggódok én is,de egyenlőre még nem utal jel erre,vizesedek de egyenlőre úgy tűnik csak melegtől,most leszek 24 hetes
2013. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességkor a lányom a 28. hétre született meg, 2. terhességkor a 28. hét körül már aggódtam, hogy mi lesz, a 31. héten született a fiam. Most várom a 3.- at, 26 hetes vagyok, jó, várom a min. 30. hetet, de nem aggódok, úgy érzem, most minden ok lesz. Orvost is váltottam' mert az előző egyáltalán nem úgy állt a 2. terhességhez, ahogy kellett volna, még csak veszélyeztetett terhesnek sem vett, a 27. héten lazán odavágta, hogy találkozunk egy hónap múlva. Hát találkoztunk is, sürgősségi császár miatt...
2013. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mindenkinél másképp alakul. Én is orvost váltottam, mert ugyan már biztos nem vagyok benne, hogy ő meg tudta volna akadályozni a koraszülésemet, de mindenesetre aznap megvizsgált, és mindent rendben talált, este meg már szültem. Rettenetesen keményedtem, és ha akkor befektet, talán még 1-2 hetet tudtuk volna tolni, mindenesetre nem bíztam meg benne újra. Én már annak is örülök, ha még 2 hetet húzom, utána már nem lesz koraszülött. Mindenkinek jó szülést, és köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 5. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
3.-as vagyok elfelejtettem írni, hogy az első három kislányom után én is most a negyedik babámnál orvost váltottam!
2013. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Két hónapos a kérdés, tehát nagy valószínűleg már babázol. Végülis hogy alakult? Hányadik héten szültél?
2013. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, nem nekem szólt a kérdés, 5-ös vagyok és 34+4 napos :-)

Kedves kérdező, veletek mi van, engem is érdekel?

2013. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a hármas válaszoló vagyok, túl hordtam a kisfiamat meg kellett indítani a szülést 40+4napon indították délután háromkor 40+5 napon hajnali kettőkor toltak a műtőbe császármetszéssel született meg 3840grammal 52 centivel! :)

Úgy kellett kirobbantani! :) Az előző hármat spontán két órán belül szültem meg.

2013. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!