Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, anyukák! Van...

Kedves kismamák, anyukák! Van közületek olyan személy, aki a nemvártja előtt pár nappal barnázása, vagy kissebb vérzése volt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert ma ezt fedeztem fel magamnál,és nem tudom jót vagy rosszat jelent?Görcsölget az alhasam,melleim fájnak napok óta,fáradékony vagyok--bár ez lehet ez időjárástól is.

Lécci válaszoljatok,ha volt nektek ilyen.Milyen jellegű,színű folyás volt?Hány nappal pé után?És mikor lett a tesztetek +?29 naposak a ciklusaim,és ma vagyok a 26-ik cn-om.

És gratulálok nektek!!!


2009. okt. 18. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 28 naposak voltak a ciklusaim, mindig hétfőn 9-kor jött meg!

Amikor sikerült,akkor vasárnap együtt voltunk a párommal és igazi piros vérzés jelentkezett,el is keseredtünk,meg meg is lepődtünk!Viszont másnap,sőt reggelre sem semmi!Eléggé fájt a hasam,minzha meg akarna mégis jönni!De pisilni is sűrűn jártam így elmentem a körzeti orvoshoz,h szerintem felfáztam,de lehet h terhes is vagyok!Ez a nem várt után 4 nappal volt!Ügyelet,vese uh,nőgyógyászat... Ott csináltak egy tesztet,ami + lett!:))

Viszont hugyhólyaggyulladásom is volt,amire antibiotikumot írtak!Mindez csütörtök volt,heppy az egész család...:)))

Vasárnap megint elkezdtem vérezni!Hematómám volt!Szigorú fekvés 12.hétig!

Utána zavartalan terhesség 31.hétig,most ismét fekvés,mert nem vagyunk jóban a frontokkal!

Tehát nekünk így kezdődött!

Nagyon drukkolok!

Puszi

Remélem tudtam "segíteni" vagy Reményt adni!!!

2009. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt előtt 3 nappal volt egy kis vérzés-barnázás. Le is mondtam arról a hónapról. Ennek ellenére nem jött meg, és hamarosan itt lesz a picim a karomban.

Nem feladni!!! Minden jót!!

Üdv:

39 hetes

2009. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!!!

Ma szintén pecsételő vérzésem van,a hőm változatlanul 36,9.

Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek nekem!Sok boldogságot Nektek!

2009. okt. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!