Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szintem kicsi a pocakom nem?...

Szintem kicsi a pocakom nem? 28hkm vagyok, és nem nagyon akar nőni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 3. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kicsi :)

Nem az a lényeg mekkora.

Biztos mások szekálnak vele ne foglalkozz velük, az enyém hatalmas, mindenki azzal ijesztget hogy nagy baba lesz a védőnő szerint hülyeség, és az uh-k szerint is normális méretű.

2013. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos pocakod van, az enyém sem volt nagyobb! Biztos rendesen nő ha ekkora lett! Még 12 hét visszavan, örülj neki hogy nem egy hőlégballonnal kell már most szaladgálnod :)
2013. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hehe

én ekkorával mentem szülni, kiírt után 3 nappal :-)

nem is akartak beengedni a szülőszobára

viszont végig be tudtam kötni a cipőmet egyedül, végig tudtam borotválkozni, könnyen mozogtam stb.

ne aggódj, nőni fog még, sőt, most kezd el majd igazán nőni

ettől a baba még simán lehet normál súlyú, jól fejlődő, a lányom egészen a gerincemnél helyezkedett el, azért nem látszott a pocakomon

2013. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem kicsi.

Az enyém nem sokkal volt nagyobb a 41. héten.

28 hetesen sokkal kisebb volt.

Amúgy teljesen mindegy mekkora a hasad.

2013. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, sokan mondják hogy kicsi, mikor megtudják hogy 28 hetes vagyok. Mindig belém hozzák a frászt hogy kicsi baba lesz, utána meg alig várom az UH-t hogy megnyugodjak. Annyi a nyugtató hogy folyamatosan mocorog a kisfiam, nem mondhatni lusta babának...de annyira utálom a rosszindulatú megjegyzéseket...volt aki annyit kérdezett hogy miért híztam el ennyire? Nekem elkerekedett a szemem és mondtam hogy babát várok, és erre csak annyi választ kaptam, hogy igen? Pedig úgy nézek ki mint aki elhízott hasra. Pedig nem híztam még csak 2 kg-t...
2013. szept. 3. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem már az agyamra mennek az okos ismerősök, akik megmondják mekkorának kéne lenni a hasamnak. Én is 28 hetes vagyok, kb. kétszer ekkora a pocakom, nálam meg mindig azon szörnyülködnek, hogy MEKKORA! Az UH alapján baba mérete tök jó, úgyhogy én magasról teszek rá, javaslom ezt Neked is! :-)
2013. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ma voltam az utolsó vérvételen, mindenki csak lesett, simán elvesztem a 24. hetes vércukor terhelésre érkezett kismamák közt :-) Ez van, talán gyorsabban visszamegy majd a hasunk.
2013. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 29+2 és nekem azért nagyobb pocim van! De ne ijedj meg szerintem ez csak alkattól függ! Szeretnél menni babamozira? Csak mert nagyon hasznos minden lényeges dolgot megnéznek a babán!
2013. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pocakod pont akkora, amekkorának lennie kell. :) A baba mérete nem függ a pocakmérettől. :) Örülj neki, legalább nem kell hordó méretű pocakkal rohangálnod! :)

Engem meg azzal szekálnak, hogy milyen nagy... Meg hogy nem mondták még az orvosok, hogy túl nagy? Hidd el, ez se jobb.

2013. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kicsi,de nem is nagy,még bőven fog nőni a maradék 12 hét alatt... Egyébként én is olyan picinek láttam a sajátom,amikor terhes voltam,visszanézve viszont egyáltalán nem volt az,sőt.
2013. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!