Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nst-n alszik a babám,...

Az nst-n alszik a babám, valami tipp a felébresztéséhez?

Figyelt kérdés

Eddig minden nst-n aludt a babám,a gondozónénik folyamatosan rázzák a hasamat,hogy fölébresszék.Ami amellett,hogy kellemetlen még hányingert is okozott rendesen,pedig egyszer sem voltam rosszul terhesség alatt.

Egyek csokit?


2009. nov. 4. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Az nst-n a fájáserősséget mérik, nem? Mi köze ennek a baba ébrenlétéhez? Ha alszik nyugodtan, vagy fennvan, akkor változik valami? Tényleg nem értem. Pedig 3 kicsi gyerekm van.

Ha meg már kinn lesz szegény, majd te leszel legjobban felháborodva, ha valaki felébreszti...

2009. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az én babám is aludt, tartottak egy sipoló valamit a hasamhoz, azt mondták, hogy felébred erre. nem ébredt. Bennt fogtak a kórházban, meg akarták indítani a szülést, mert nem mozgott.Sírógörcsöt kaptam, mert úgy megijesztettek. Fel mentem a szülészetre, olyan szépen mozgott, és még fájásaim is voltak a gép szerint. 3 napig bennt kellett lenni a kórházban ésa hazaengedtek. Bocs, nem ijesztegetni akarlak.
2009. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

csoki, séta, esetleg egy-két korty cola, kávé, valami ennivaló.

Az enyém is nagy álomszuszék volt, de a kakóscsiga mindig felébresztette. :))

2009. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
nekem is csak a böködés használt.. :) se csoki se más egyéb trükk. bezzeg mikor kijöttem, mindig olyan ficánkolást rendezett, hogy csak na. :) Most meg már kívül ficánkol, 11 hónapos.
2009. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak a fájást méri, azért raknak oda két fejet a hasadra. Csak egyik méri a fájást, a másik a baba mozgását. Nekem semmi nem segített, pedig megettem egy vagon csokit. 2. voltam
2009. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, hogy az egyik méri a fájást, a másik a baba szívhangját. Van olyan is, ahol nyomkodni kell egy gombot amikor a baba mozog, gondolom az az nst, én még csak ctg-n voltam, de babám utálja, megpróbálta lerúgni. Szegénykét úgy sajnáltam, ráadásul annyira mocorgott a babám, hogy arra már a méhem is reagált és 95ös fájásaim lettek... De saját felelősségre hazajöttem, még mindig egyben vagyunk :) 1 óra múlva indulok a következő ctgre :(
2009. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

előző vagyok, bocsi az offért! :)

Nekem a kávé beválik, meg egyébként az ételek is. Próbálj meg esetleg fokhagymás kaját enni, az bekerül a magzatvízbe (dokim szerint) és picurkák még nem igazán szeretik a fokhagymát :)

sok sikert!

2009. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A kávét terhesség előtt sem tudtam meginni,már az illatától is rosszul voltam.Talán iszok egy kis kólát,bár azt is utálom,de a hasrázásnál még mindig jobb.Ahogy az egyik válaszoló írta,Ő is amint kiléptünk a kórházból világkörüli útra indult a hasamban,addig meg semmi.Olyan,mint az apukája amíg kórházban vagyunk,addig "nyuszi",amikor kijövünk akkor meg hajjaj.
2009. nov. 4. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy emlekszel amikor...es itt idezd fol neki hangokat amit szeret, peldaul a te hangodat, amikor ezt es ezt mondtad, vagy videojatek csongellyujet, vagy kutyaugatast - csak mondd neki magadban vagy felhangosan, nalam bejott :-)
2009. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tanácsolta az orvosom, hogy figyeljem meg, hogy mikor szokott mozogni, és ha lehet, akkor abban az időben menjek NST-re. A másik ötlet: Biztos van olyan fekvési póz, amit nem szeret a babád. Próbálj úgy feküdni a vizsgálaton, feltéve ha lehet, és biztos, hogy fog mozogni. Pl. nekem a jobb oldali fekvést nem szereti, még éjszaka is képes mozogni érte. Remélem valami beválik:-) Minden jót
2009. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!