Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell sűrűbben járni...

Mikortól kell sűrűbben járni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok. Eddig havonta egyszer mentem a magándokimhoz (ő mindig szokott uh-t csinálni), kb. havonta egyszer a terhesgondozóba és havonta egyszer a körzeti védőnőhöz.

Nekem ez az elmúlt 3 hét nagyon soknak tűnt már (jövő héten megyek csak dokihoz, honnan tudhatom, hogy pl. nem nyílt ki a méhszáj stb... A vége felé sűrűbben vizsgálnak majd, vagy csak a 36. héttől a heti egy ctg lesz? Köszi előre is a válaszokat(-:


2009. nov. 5. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A legutolsó hónapban jártam hetente ct-re és elötte való hónapban meg kéthetente. Neked mostmár a kétheti ellenőrzés lesz teritéken ahogy látom.
2009. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is magándokihoz járok, eddig havonta kellett, sőt 26 hetesen voltam, utána 31 hetesen, (mert pont szülése volt a 30 hetes időpontnál és egy héttel elhalasztottuk). Aztán 35 hetesen rendelt vissza, akkor voltam először NST-n is. Ez múlthéten volt, legközelebb 3 hét múlvára hívott vissza, 38 hetes leszek akkor. CTG-re viszont minden héten kell menni. Ezen a héten CTG-re megyek a klinikára, jövőhéten a magánrendelésre NST-re, akkor majd kérek mégegy beutalót a klinikára CTG-re stb. A 38. hét után még nem tudom, hogy kell e mennem még magánrendelésre, azért jó lenne, ha nem kétnaponta kéne fizetnem a rendelési díjat. A méhszájat nekem minden alkalommal nézi a doki, és uh-t is csinál. Úgy tudom, hogy a 40. héten (betöltött 39.) már kétszer van talán ctg.
2009. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 32. héttől kéthetente. 36. héttől hetente.
2009. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont ezekre voltam kíváncsi(-:
2009. nov. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!