Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összezavart a dokim, azt...

Összezavart a dokim, azt mondta, nem érti, miért nem mentem el fogorvoshoz, nyugodtan be lehet adatani a lidokaint, nem lesz tőle semmi bajom, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Én meg azért nem megyek, mert nem bírom a fájdalmat, inkább majd szülés után rendben hozatnám. Most akkor mi az igazság? Nektek mit mondtak erről?
2009. nov. 5. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

13:13 vagyok. Nekem 11 hetesen egy hétig tartó gyökérkezelésem volt. Kaptam lidokaint is, mikor fúrt, ez 2x volt.

Valamint kell a pecsét a kiskönyvbe.

2009. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem bírod a fájdalmat? Mi lesz veled szülésnél? Nem hiába kötelező a fogászat terhesen, hiszen olvashattad, hogy sok gondot okozhat egy rossz fog! Én nekem fogszabályzom van lassan egy éve, a könnyem csorgott mikor a rendszeres kezeléseknél összébb huzták őket, ráadásul a fogszabályzó miatt lett két lyukas fogam is, azt is betömettem injekció nélkül. Az érzéstelenítő tényleg nem árt a babának, de én tudni akartam, hogy mit bírok ki, mert tuti a szülés is nagyon fog fájni. És én akkor se szeretnék fájdalomcsillapítót, mert az átmegy már a babára és kába lesz állítólag...
2009. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kEDVES UTOLSÓ! ÉN MOST IS AZT MONDOM,5 SZÜLÉS,MINT EGY FOGORVOS.MIT PARÁZTATOD MAGAD,ÉS MÁSOKAT A SZÜLÉSI FÁJDALMAKKAL?ÉN IS VOLTAM,RÁADÁSUL SZÁJSEBÉSZETEN,KAPTAM ÉRZÉSTELENITŐT,ÉS NEM SZÜLTEM MEG,ÉS NEM KÓMÁLT BE A HASAMBA A BÉBI 32 HETESEN,MERT MOCORGOTT.ÉS AZT MONDTA A DOKINŐ,HOGY SZÜLÉS UTÁN NEM VÁLLALNAK FOGHUZÁST.AZT NEM MONDTA MIÉRT,CSAK SEJTÉSEIM VANNAK.

EGY 7 ÉVES FIU,ÉS EGY 9 NAPOS KISLÁNY ANYUKÁJA.

2009. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

21:11-esnek sok igaza van...

Azért a szülés nem kis fájdalom, akkor sem, ha szerencsésen, gyorsan túlvagy rajta.

Nekem szerencsére nem volt fájdalmam soha fogorvosnál, minden tömést,fúrást érzéstelenítő nélkül végzett, de igazán nem volt vészes -hozzáteszem, tényleg nagyon jó doki.

Húzásnál kaptam szurit, semmi nem fájt, csak feszítést éreztem.

Nem kell félni a fogorvostól,van annál nagyobb fájdalom is.

2009. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A szülésnél értettem a fájdalomcsillapításra azt, hogy az átmegy a babára, nem pedig a fogorvosi érzéstelenítésre. Az én könyvemben az áll, hogy az egyik érzéstelenítő módszer igenis elkábítja a baát szülés alatt. Nem én találtam ki. És isten ments, hogy másokat peráztassak, nem ez volt a célom, hanem az, hogy igenis fontos az egészséges fogazat terhsség alatt. De hát ki vagyok én hogy tanácsot adjak, ha neked utolsó előtti válaszoló nem fontos a jó fogazat és a jó lehhhhelet... el kell menni fogorovoshoz minden kismamának -nekem akkor is ez a véleményem
2009. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én nem is letoltalak,igazad van,szerencsére én az a tipus vok,ha küldenek megyek,ha fáj megyek,ha gondot érzek,megyek.én akkor is a kinok kinját élemát huzásnál,mert kamposak a fogam gyökerei.2 gyereket szültem,azt nem éltem át olyan fájdalommal.azt meg nem irtad először,milyen érzéstelenitő,azért reagáltam rá talán kétértelműen.bocsi
2009. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!