Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem érzem a babámat...

Baj, ha nem érzem a babámat egy hete?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, az utóbbi 2 hétben minden nap éreztem, volt, hogy többször is.Viszont pont ma van egy hete, hogy egyáltalán semmi mocorgást nem érzek, tegnap viszont valami nagyon hangos furcsa hang jött a pocakból.

Egyre idegesebb vagyok, próbálom azzal nyugtatni magamat, hogy ebben az időben más se érzi mindig.


2009. nov. 5. 14:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el orvoshoz,egy ultrahang téged is megnyugtat.

Ne idegeskedj.

2009. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a biztonság kedvéért minél előbb menj el orvoshoz! Az egy hét azért hosszu idő! Ha elmész akkor nem kell idegeskedned sem, én biztos nem várnék tovább.30 ht km
2009. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod fel a nőgyógyászod, és teszed fel neki ezt a kérdést? Ő biztosan fogja tudni, van-e szükség valamilyen azonnali vizsgálatra, vagy ez teljesen természetes. El biztosan nem halhatott a baba, mert egy hét alatt már elvitt volna a vérmérgezés. Nekem egyszer a kutyusomban halt el kiskutya, és másnap már zöld váladék folyt belőle, és nagyon magas láza volt.
2009. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minél hamarabb menj el dokihoz, hogy nézze meg UH-gal, vagy hallgassa meg a szívhangját! Én már biztos egy nap után bepánikoltam volna, nem vártam volna egy hetet. A fura hangról nem tudok mit nyilatkozni, elképzelésem sincs, hogy mire gondolsz, milyen hang volt...

Lehet, hogy nincs baj, de jobb félni mint megijedni! Általában ha valami nincs rendben a babával, akkor vérzés, görcsölés szokott lenni, de ez sem törvényszerű. Én az első babám elvesztettem, csak egyszer begörcsöltem és kész, nem is véreztem.


Kívánom, hogy minden rendben legyen!


Írd meg mi lett veled....

2009. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Sztk-s orvoshoz járok, aki a számát nem adta meg.Ultrahang meg hetente egyszer van csak nála, szerdánként, az is bejelentkezésre.Hétfőnél előbb nem tudok orvoshoz menni.Akkorra bejelentkezek valami magándokihoz.

Semmi rosszullét, kicsit mintha keményedne a pocak.

Mindenképp megírom a fejleményeket!

2009. nov. 5. 15:01
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is menj el orvoshoz! Az SZTK-ban gondolom más doki is rendel, inkább vizsgáltasd meg magad mással, mint folyamatosan aggódsz. Egy hét nagyon sok idő...

Arra se reagál a picid ha megsimized a pocid? Vagy picit megkopogtatni, megbökdösni(ahogy UH-on szokták)? Vagy egyél csokit, vagy igyál egy kávét... erre jobban mocorognak a babák (nekem 4D-n kellett ezt ennem/innom, hogy jobban mozogjon a pici).


Írj, ha van valami fejlemény. Szorítunk nagyon!

2009. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

18 hetes genetikai uh-ra mentem amikor is nem láttak szívműködést. Semmit nem éreztem előtte. Se vérzés se görcs semmi.

Mindenképpen nézesd meg magatokat.

2009. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A védőnő azt mondta esténként feküdjek hanyatt, simogassak, beszéljek hozzá, és koncentráljak rá.De semmi.A csokit, kólát kávét én is kipróbáltam, de arra se csinál semmit.Ma megpróbálom megdöngetni meg bögdösni a pocit, hátha...

Nagyon köszönöm a segítségeteket!

2009. nov. 5. 15:37
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem ilyen esetben nem kell időpontra várni meg dokinak könyörögni, be kell menni és rögtön csinálnak uh-t. Multkor láttam egy kismamát így ment be.

2009. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt tanácsolom hogy menj be abba a kórházba ahol szülni fogsz hogy nézzenek meg.Hazaküldeni tuti nem fognak és ott van ügyelet is.Biztos ami biztos.Nem játék.Bocsi nem ilyesztegetni akarlak csak azt akarom hogy nyugodj meg és járj utána hogy mi lehet.ÉS írd meg ha változás van ok?

39 hkm.

2009. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!