Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem érzem a babámat...

Baj, ha nem érzem a babámat egy hete?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, az utóbbi 2 hétben minden nap éreztem, volt, hogy többször is.Viszont pont ma van egy hete, hogy egyáltalán semmi mocorgást nem érzek, tegnap viszont valami nagyon hangos furcsa hang jött a pocakból.

Egyre idegesebb vagyok, próbálom azzal nyugtatni magamat, hogy ebben az időben más se érzi mindig.


2009. nov. 5. 14:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mára kaptam csak időpontot, háromnegyed 5-re megyek.Hétvége óta 2x vagy 3X éreztem, mintha mozogna, de ugyanolyan bizonytalanul, mint anno a 17.héten.Remélem, csak tényleg nem volt időm odafigyelni...Este megírom, hogy mi volt.
2009. nov. 10. 14:05
 22/25 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok.

Na mit mondott a doki.Én már kíváncsian várom és remélem minden rendben volt.Írd meg légyszi mindenképp.

2009. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Minden rendben van, megnézte a doki ultrahangon.Hiába próbálkozott, nem tudta felébreszteni, pedig ütögette ezerrel a pocakom, köhögnöm kellett erőből, ettünk, ittunk, de csak aludt tovább az ultrahangon is.Szívhang is rendben volt, azt mondta nem tudja a választ, hogy miért nem mozog.Akkor lehet kevésbé érezni, ha sok a magzatvíz, de azt mondta nálam az is rendben van, normál mennyiségű.Valamennyire megnyugodtam, de idegesít, hogy 23 hetesen mért nem lehet érezni...Ezt nem tudom felfogni:(

2009. nov. 11. 10:21
 24/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben van!!! Mostmár ne aggódj, fogod még érezni eleget a babócádat, sőt lesz még olyan, hogy azt kívánod, bárcsak nyugton maradna, mert majd' kirúgja majd a ház oldalát... :D Azt mondják, hogy amilyen a pocakban a baba, olyan lesz kint is. Tehát, ha a tied ilyen kis álomszuszék, akkor nem lesz vele sok bajod. Az én kisfiam már pocakban is alig bírt magával és mióta megszületett nincs egy nyugodt percem! Persze én ennek nagyon örülök!


Boldog babavárást kívánok!

2009. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Tegnap este megtörtént a csoda, rúgott kettő hatalmasat:)))

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, és Nektek is nagyon sok boldogságot!

2009. nov. 12. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!