Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szedjem az Elevitet?

Hogyan szedjem az Elevitet?

Figyelt kérdés
Miután beveszem az Elevitet kb 2 óra múlva hányingerem van, hiába eszek rá! Mit tegyek? Már amikor a számhoz teszem majd elhányom magam, tanácstalan vagyok!
2009. nov. 5. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne erőltesd! Sokféle vitamin van még, ott van például a Hipp Natal nevü ital..próbáld ki azt.
2009. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hányingert okoz, akkor térj át másikra. Gravida (de ez hasonló) Hipp Natal...Minek szenvedni vele? Nagyjából ugyanazt tartalmazzák, egy-két dologban térnek csak el, arra kell odafigyelni.
2009. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem az elevitet sehogy!én eddig egy nőtől nem hallottam rá jót,de ha nem is megy,akkor minek erőlteted?próbálj valami mást
2009. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam az Elevittől, de nekem azt mondták azt szedjem és így is tettem végig. A baba nem lett se kicsi se túl nagy, tehát semmi rossz hatása ne volt. Azt mondják üres gyomorral kell bevenni reggel, de én evés után tudtam bevenni és este.Ez használt!
2009. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:38-as. Ki ne találd már, hogy az Elevit nem jó! Az én környezetemben mindenki azt szedte és nem volt vele semmi baj. Nem szabad éhgyomorra bevenni, vagy utána enni kell rögtön. Nekem nincs vele semmi bajom. Az, hogy valakinek hányingere van tőle, még nem jelenti azt, hogy nem jó. Át kell térni másikra.

Nekem a C-vitamin rágótablettától van hányingerem, de ez nem azt jelenti, hogy nem jó, hanem, hogy én nem bírom. Szedek másfajtát.

2009. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én spec. a Gravidától hánytam, az Elevittől semmi bajom. Térj át egy másikra.
2009. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
08:16 nem kitalálom hogy nem jó az elevit,én nem az első helyen díjazom a terhes vitaminok közül,és azt hiszem ez az oldal azért van hogy a véleményünk és tapasztalatunk mondjuk el,nem kell azt megfogadni vagy úgy tenni.
2009. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Evés közben veszem be, így valamivel jobb, ja és tömény szörppel hogy ne érezzem az ízét! :)
2009. nov. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!