Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kellene mozognia a...

Mennyit kellene mozognia a bébinek 21 hetesen? Nekem mindennap mozog, de főleg fekve, inkább este. Mindennap más. Baj, ha néha csak egy-két rúgást érzek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én 24 hetes vagyok nekem is minden nap máshogy ozog hol egész nap szinte nyugis valamelyik nap midnden kaja utánn sőt ha iszok akkor is rugdos.Ez teljesen változo de ez normális olvastam és a dokimat is megkérdeztem és azt mondta 32.héttől kell folyamatosan minden étkezés utánn érezni azt hiszem ezt mondta szoval ne aggodj valamikor csak éjjel érzem nappal nem annyira..Boldog babavárást.Ja és a hideg meleg front eső nap szép mind mind befolyásolja talán még a hold is hogy mozog mégegyszer ne aggodj!
2009. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mozog többet hidd el:) nincs erre szabály, hogy mennyit kellene... lehet hogy úgy fekszik a lepényed pl. hog.y kevesebbet érzed, leheg hogy ő ilyen finomabb típus :) és finomabban mozog, vagy csak nem figyelsz rá napközben. esetleg függhet attól is, hogy van e a pocidon kis zsírpárna (bár ez csak azt befolyásolja hogy kívülről mikor érzed) van aki ilyenkor még egyáltalán nem érzi... szóval ne aggódj, ha csak egy nap egyszer is érzed hogy mocorog, már jól van :) lesz amikor még sok is lesz a mocorgás _
2009. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, írjatok még...
2009. nov. 5. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális, hogy egyenlőre még keveset érzed. Gondolj bele, hogy még milyen sokáig lesz a pocakodban, és milyen sokat fog még nőni, virgonckodni. Folyamatosan egyre többet érzed majd, ahogy nő, egyre erőteljesebb lesz egy-egy rúgása. 26. hetes vagyok, nekem már akkor is mozog, ha megállok egy kis időre, kényelmesen ülök, kaja után, rendszeresen reggel és este 9 után bármilyen pózba is helyezem magam. Az is normális, hogy nem minden nap egyformán intenzív, állítólag a frontok alatt kevesebbet mozognak. Ha aggódom egy kicsit, mert egy-egy nap nem sokat ficánkolt, akkor mindig hátamra fekszem, kicsit símogatom a hasam és szólongatom. Általában rúg egyet egyet, ezt próbálgathatod te is! Minden jót
2009. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám már megszületett, de emlékszem, hogy eleinte én csak háton fekve éreztem. Valamint az én babám a hidegre volt "érzékeny",olyankor aktívabb volt. Ha megnyugtat, és van időd szánj rá néhány nyugis percet és figyeld a kezeddel is. Meglátod mocorog és ne aggódj egyre többet fog. Majd a terhesség vége felé valóban evés után indul be a pocaklakó.

2009. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!