Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetnék csinos kismama?

Hogyan lehetnék csinos kismama?

Figyelt kérdés

Remélem, senki nem fog megvetni, hogy ez a központi problémám...


Szóval eddig minden ismerősöm kivirult amikor babát várt, és meg úgy nézek ki, mint akit a kutya szájából rángattak ki. Az a legkevesebb, hogy nem várandósnak tűnök, hanem egyszerűen kövérnek, ez a 16. hét, tudom, még változni fog. De sápadt vagyok, zsíros a hajam, tinikoromban sem volt ennyi pattanásom, a szemem alatt hatalmas karikák, akármennyit alszom... Riasztó. A lelki részével semmi baj, nagy szeretettel várjuk a jövevényt.


Ti hogyan őriztétek meg várandósság alatt a nőiességeteket?


2009. nov. 5. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki szerint igazán ez fejben dől el. Ha csinosnak, kívánatosnak érzed magad, azt fogod sugározni is. Persze az ápoltság alap, de a lényeg ez. Tudom, közhely, de a terhesség alatt is így van, mint ahogy előtte, és utána is. Nekem egyenlőre szerencsém va, nincs ilyen problémám, de még csak 9 hetes terhes vagyok. Ha nekem csökken az önbizalmam, mindig erőltetem, és kicsit többet foglalkozom magammal. Egy manikűr, egy kis smink, vagy egy kis torna mindig jó hatással van rám. vagy egy új ruha. Próbáld feldobni magad ilyen apróságokkal, meglátod, az egész közérzeted jobb lesz!
2010. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!