Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit szedett fel a...

Ki mennyit szedett fel a várandóssága 24-ig hetéig?

Figyelt kérdés
Átlag testalkatú vagyok, 168 cm és 60 kiló voltam. A 24. hétben vagyok most és már 10 kiló feljött. Nem látszik drasztikusan rajtam, csak a pocakom nőtt, de kicsit megrémültem, hogy nem sok ez?! Nem eszek sokat, sőt, mindig is odafigyeltem a táplálkozásomra, most pedig főként igyekszem egészségesen étkezni (sok gyümölcs, zöldség, főzelék, teljes kiörlésű kenyér, cukor helyett:gyümölcs cukor, vagy méz, stb.) Mitől híztam mégis ilyen sokat?! Vagy ne aggódjak ezen?
2009. nov. 6. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

160 cm és 60 kg voltam

Már nem emlékszem pontosan, de talán 3-4 kg. plussz volt addig. Most 28 hetes vagyok, 67 kg.-val

2009. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Ez teljesen alkat és genetika kérdése. Én mind a három terhességem altat fogytam és nem is keveset. Az első fiamnál 20kg a baba 4100g született a 40. hétre, a lányomnál 18kg 3000g született a 40.hétre, most a második fiammal szülésig 24kgt fogytam és a baba 2750g és a 36. hétre született. Semmiféle szervi elváltozásom nincs ami a fogyást indokolja viszont a szoptatás alatt majdhogynem az egészet vissza is híztam.

2009. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok pont ma es 6 kilot hiztam eddig. 171 magass vagyok es 59 kilorol indultam. Nallam erdekes mert fele annyit nem eszek mint regen es megis hiztam. Nem kell dietaznom de egyszeruen nem csuszik le semmi, nem kivanok semmit a paradicsomlevesen kivul. Gondolhatod attol mennyit lehet hizni. Szinte semennyit. Pl. tegnapi etrendem, reggelire egy sima natur joghurt, ebedre ket tannyer paradicsom leves, vacsorara meg szinten ket nagy tanyer paradicsomleves es ettem egy kis kiwit delutan. Mar mindenkit oruletbe kergetek ezzel a paradicsomleves orulettel. Ket hete csak ezt eszem napi szinten csak ugy magara, semmi nelkul meg teszta sincs benne. Megis hizogatok pedig szerintem meg a fele kaloriat sem eszem naponta mint a terhessegem elott. Szoval szerintem tiszta alkat kerdese az egesz. Majd leadjuk ne aggodj es elvezd a babavarast!!!
2009. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal a 24.hétig 14 kg jött fel,a vége 24 kg lett ami 9 hónap alatt lement.Lányommal 24.hétig 4 kg plussz volt és 12 lett a vége.A 3.babával 5 kg plussz volt addig,most 32 hetes vagyok és 10 kg-ra gyarapodott az 5 kg:)Hidd el,le fog menni:))))168 cm és 62 kg-ról indultam és senki sem hiszi el a 10 kg-ot.Szerintem annyira jól oszlik el a felszedett súly,hogy nem feltűnő sehol sem.Persze a pocak már rendesen beindult,olyan mintha lenyeltem volna egy kosárlabdát:)
2009. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En a 25. hetben vagyok, par napja mertem magam es 5 kg plusznal jartam akkor. Ez olyan elosztasban jott fel, hogy a 20. hetig kb ket kg, azota heti fel kilogramm plusszom van.

Egyebkent 179 cm magas vagyok es 63 kg-mal estem teherbe, eleg vekony vagyok, voltam.

Az elso babammal joval tobbet hiztam, vele mar az elejen elkezdtem es a 28. hetre volt rajtam 15 kg, a vegere 25 kg lett. Hat, oszinte leszek: sok volt, nagyon sok, jo ideig nem foglalkoztam vele, de a vegen mar nagyon nagy teher volt ez a hatalmas sulytobblet a nagy pocakkal egyutt. Balnanak ereztem magam.

Szules utan meg borzaszto volt a tukorbe nezni, mert mar nem terelte el a figyelmet a pocakom a testemrol. addig senki sem latta, hogy hol van rajtam az a sok sulytobblet, pocak nelkul mar megmutattak magukat a plusz kilok. Igaz, szerencsesnek erezhetem magam, mert szules utan 3-4 honap alatt minden lement kamatostol.

2009. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!