Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes lehetek és most volt...

4hetes lehetek és most volt egy kis barnázgatás normális? Félek.

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magyarul késik, pozitív a teszted és mégis barnázol?
2009. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ne féljél. normális lehet elvégre a hormon szinted teljesen felborult, de ha aggódsz menj el orvoshoz
2009. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Először is nyugodj meg! Nagyon sokunkal előfordul ez sajnos. A legtöbb esetben ártalmatlan,de azért mindenképp figyelj nagyon,hogy nehogy baj legyen!! Ha nem vérzel(pirosat) nem görcsölsz,akkor nyugi,de én e helyedben azért orvoshoz fordulnék holnap legkésőbb!!! Addig pihenj,pihenj!! Semmi baj nem lesz! Drukkolok!
2009. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan tudjátok, hogy normális és nincs baj??? Nekem egy fél cseppnyi barnázásom nem volt. Az, hogy valakinél ez ártalmatlan, az emberek 90%-nál nem az. Azért kérdeztem, hogy hol tart, mert ha 4 hetes, akkor most kellett volna még csak megjönnie.

Minden barna vagy színes folyásnál azonnal orvoshoz kell fordulni. Igen, megváltozik a hormonszint, de tán ezt döntse el orvos, hogy ennyi "belefér" vagy sem. Amúgy a koravetéléseknek pont ez a hormoningadozás az elsődleges oka.

Viszont elég könnyen kezelhető, rengeteg féle gyógyszer van, ami segít ezeket a hormonokat rendbetenni.

2009. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy vagy 4 hetes? Mert ha csak még ma kellett volna megjönnie, nem is biztos, hogy terhes vagy :(

vagy 4+2 ketes vagy? mert akkor orvoshoz menj el hétfőn, ügyeleten még nem fognak veled foglalkozni :(

bocsi az őszinteségért, de nem akartalak hitegetni :S

2009. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is így voltam, mensi helyett csak egy kis barna és + teszt. Elmentem orvoshoz és 4 hét 3 naposan kaptam Utrogestant. Attól azonnal elmúlt a barnázás.

Javaslom neked is, hogy menj mielőbb orvoshoz!!

2009. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, mert a barnázás terhesen nem normális!!! Az most tök mindegy, hogy hány hetes vagy!!!! El kell, hogy lássanak!!! Igyekezz!!
2009. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat. de sajnos elment a babám 5.hetes voltam.
2009. nov. 7. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Sajnálom. :(((

De próbálkozzatok tovább, ilyenkor a szervezet emlékszik, azt ki kell használni. :)

Terhesvitamint, napi 1 folsavat szedj!

Ha legközelebb pozi a teszt, rögtön doki, és írass fel Utrogestant!

Sok sikert!

2009. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Ilyenkor még sima mensiként fogja fel a szervezet, hajrá! Amint pozitív a teszt, tényleg menj orvoshoz, tudni fogja, hogy mit adjon!
2009. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!