Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális aggodalmak félelmek...

Normális aggodalmak félelmek ezek?

Figyelt kérdés
Volt vagy van aki fél attól, a második gyermeke ellenére, hogy a nemsokára születendő babájára nem lessz energiája és hasonló félelmek? Akinek volt ilyen "gondja"végül, hogy alakultak a dolgok? 36km
2009. nov. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem minden anyukának, akárhányadik gyerekénél vannak ilyen gondolatai, ez normális.

Nekem a második terhességem nehéz volt, az utolsó 3-4 hétben szinte képtelen voltam bármire (pedig nem voltam veszélyeztetett, vagy ilyesmi, csak minden bajom volt). Attól féltem, hogy mi lesz, ha meglesz, mikor már így sem bírom, és a nagylányom eléggé ki volt már akadva azon, hogy nem tudtam vele aktívan foglalkozni, otthon meg minden a férjemre hárult, mindenki kimerült volt...Amikor megszületett a baba, utána sokkal könnyebb lett, és ahogy vége lett a gyermekágynak, egyre jobb és jobb. Most 2,5 hónapos a pici (2 éves a nagy), és nagyszerű minden, persze fáradt vagyok, nem mondom, de kezdem visszanyerni az energiámat, már járok tornázni (1x egy héten, és otthon napi 10 percet), az is sokat segít. Lesznek nehéz pillanatok, de menni fog!

2009. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Hát ez nagyon megnyugtató,hogy nem egyedűl vagyok ezzel illetve,hogy nem természetellenesen gondolkodom.Nekem is egyre nehezebb a mozgástól kezdve,a kiscsajszink most lessz 4-éves és eléggé akaratos ... szóval kitudok merülni bőven van mibe...:-)Remélem,hogy nekem is hamar megváltozik ez jó irányba és végre a "magam ura" leszek mármint helyt tudok állni stb!Köszönöm a válaszodat és kívánok nektek Sok Boldogságot!!!:-)
2009. nov. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!