Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok-e felfázva terhesség...

Voltatok-e felfázva terhesség alatt? És főleg fájt-e a vesétek? Lehet-e baja a picinek?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok és megfáztam, tegnap rettentően fájt a vesém...Milyen természetes kezeléshez forduljak? Orvoshoz még nem voltam.
2009. nov. 7. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez engem is érdekelne. Én a 11. hétben vagyok, és nekem már vagy 3 hete fáj vesetájékon, váltakozó intenzitással. Vizeletvizsgálatot csináltattam, az negatív lett.

Csak egyik vagy mindkét oldalon fáj? Nekem mindkettőn.

2009. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezekkel a panaszokkal orvoshoz mennék, mert esetleg egy ki nem kezelt gyulladás koraszülést okozhat. Nekem húgyúti fertőzésem volt 17 hetesen, ettem egy kis antibiotikumot, azóta rendben vagyok. Egyébként vese problémákra a sok folyadék lehet a segítség. A barátnőmnek veseköve van, úgy hordta ki a kisfiát, és amikor fájt a veséje nagyon sokat ivott, több literrel, mint az ajánlott 2 liter.

Nem ijesztgetés, de hallottam olyan vesefájdalomról is ami a szülést beindította. Szerintem legjobb az orvos.

2009. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen doki!!! Először nőgyógyász, aztán lehet, hogy ő elküld urológushoz. a húgyuti fertőzés a terhesség alatt nagyon komoly gondokat okozhat. Nem szabad otthoni praktikákkal elbagatelizálni.
2009. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is pont a terhesség elején voltam felfázva, nagyon. A nőgyógyászhoz mindenképp menjél el! Nekem írt fel kúpot és szedtem is valamilyen gyógyszert és 3-4 nap alatt rendbe jöttem.

Meleg vízbe tettem a lábam, szinte forró volt. De csak a lábam tettem bele. Kamillás teát ittam, rengeteget. Nem lesz gond, de a dokival beszélj!!!!

2009. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tőzegáfonya kapszulát szedtem.
2009. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!