Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kellene? Vagy teljese...

Aggódnom kellene? Vagy teljesen normális-bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 11. hetet, második baba lesz. A hányingerem(elég erős volt 2-3 hétig) 2 hete teljesen elmúlt. A melleim se fájnak/feszülnek kb. egy hete. Szóval minden tünetem elmúlt(gyakori pisilés, puffadás, szagérzékenység).

Nem vagyok nagy darab(170cm,57 kg.) De semmi nem látszik még. Egy ismerősöm azt mondta, mivel második baba, már látszania kéne. A ruháimat még kényelmetlennek se érzem.

Aggódom, hogy valami baj van. Jövő héten szerdán megyek 12. hetes UH-ra. Nyugtassatok meg, hogy csak túlparázom, és minden rendben van... Nem görcsölök, nem is vérzek, se barnázás.


2013. szept. 30. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Senki sem egyforma, mindenki más. Nekem az első terhesség a 4ik hónapban kezdett látszódni, a másodiknál 12hetesen már idegennek is egyértelmű volt,hogy babát várok!
2013. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj. én is 11 hetes vagyok, nekem is jövőhéten lesz az ultrahang, a tünetek nálam is kezdenek már múlni.
2013. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!