Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes kismamik! Hogy...

17-18 hetes kismamik! Hogy vagytok? Hanyadik babó? Szedtek terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Éreztek már valamit a pici mozgásaibol?
2013. okt. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
" babó " ez a szó borzalmas!
2013. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! 17 hetes 4 napos vagyok! Kezdek egyre jobban lenni,csak a gyomorégés és az ezzel járó hányinger gyötör!

Első baba lesz. Szedek vitamint,, Pharmaton Matruellet.

Már érzem a babát,egyre többször,sőt látom is a pocakomon néha,ahogy mozog,mivel vékony alkat vagyok,pont ma írtam ki ezzel kapccsolatban egy kérdést,mert nem voltam biztos benne,hogy ÁŐ az,de mindenki azt moodja,hogy ez már ő ! :)

Te? Hogy vagy? Érzed már?

2013. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én már 19+3 vagyok, remélem nem baj, ha én is írok :) Első babánk lesz. Kb. egy hete érzem őt, először én sem voltam abban biztos, hogy ez már a baba, de most már igen, tudom, Ő az :) Nagyon jó érzés. Én is elég vékony vagyok (165 cm, most 55 kg), hátsó fali a lepény, ennek ellenére még csak most kezdem érezni őt, pedig korábbra jósolták, már nagyon vártam! Én is Pharmaton Matruelle-t szedtem, de most "örököltem" barátnőmtől egy doboz Femibion 400-at, így most áttértem arra.
2013. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Utlosó válaszoló,Te mit érzel mikor mozog a babád?

Nekem nagyon furcsa,mert mellső falon van a lepény,mégis 2-3 hete érzem Őt ezek szerint,persze sokkal gyengébben éreztem eddíg ,most a napokban kezdtem látni és érezni.Konkrét pici rúgásokat érzek legtöbbször,de van amikor icipici mocorgásokat.Egyetlen egy olyan alkalom volt,hogy egy jó nagy buborékot éreztem kipukkanni múlt héten,az volt eddíg az első és utolsó olyan.Az,hogy látom is már hihetetlen számomra,pedig tegnap a férjem is látta végre!

2013. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem második baba.Én már elég korán éreztem a mozgást,pedig mellső fali a lepény.17+3 vagyok ma.Még nem látom őt.Remélem minél hamarabb meglátom.Én is Pharmatont szedek :-)Nekem az elsö 3 hónap nehéz volt.Sokat voltam rosszul.Minden tünetem megvolt.Most már jobb.A közérzetem is és jobban bírom a strapát is.Eleinte erőtlen voltam.Az első terhességemnél szinte semmi nem volt.Még fejfájás sem.Vannak hasszúrkáim arra szedek magnéziumot.Hol fogtok szülni??
2013. okt. 3. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Én nem érzem egyértelműen a rúgást vagy olyat mintha egy pontban érintene a baba. Amit érzek, azt úgy tudnám leírni, mintha a gumimatracon feküdnék és alattam a Balaton (balatoni lány vagyok na:D) hullámzana... néha meg-egyet egyet lökne :) Figyeltem a hasamat, még nem látszik ez. De már egyértelműen őt érzem, az elején még bizonytalankodtam, de most már nem kérdés :)
2013. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én Marcaliban fogok szülni valószínüleg.Már nagyon várom,hogy velünk legyen a baba!

Tegnap megint máshogy éreztem a baba mozgását,mintha az öklét valaki végighúzta volna a hasfalamon,szerintem bukfencezett:D:D és még ráadásnak rúgott egyet.Csupa meglepetés ez a baba:D

Nagy már a pocakotok? én szoktam mérni köldök körül,65 cm-ről kezdtem,ma reggel 78 cm volt.Estére nagyobb szokott lenni!

2013. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!