Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy butasag, de hatha...

Lehet hogy butasag, de hatha valaki is tapasztalta már? Fogfajas-kismamavitamin?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a kismamavitamint (Ladeevit) egy hétre kb, egyszeruen elfelejtettem venni. Van egy befejezetlen lukas fogam, gyogytomessel. Eddig semmi gond nem volt vele, mennem kellett volna veglegesen betometni.

Elkezdett fajni. Eszembe jutott, hogy hatha azert, mert nem szedem a vitamint.... :) elkezdtem szedni a vitamint, elmult a fogfajasom!

Lehet valami osszefugges? :)


2013. okt. 8. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
29 hetes kismama vagyok.
2013. okt. 8. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2013. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés, de ezt az összefüggést a C vitamin bevitel okozhatja. Ha nem vitamint szednél csak c vitamint akkor is elmúlt volna. De pszihésen is okozhatta az elmúlást. Meg a véletlen is okozhatta, lehet 1 hét múlva megint fog fájni. Nekem is így fájt a fogom hol fájt hol nem. Javaslom egyébként a tömés cserélését és a fogaid rendbetétlét mert baba mellet még kevesebb időd lesz erre és a szoptatás is sokat ronthat a helyzeten. Terhesen (meg nem terhesen is) nehéz eldönteni, hogy az embernek a foga fáj vagy a ínye.
2013. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Aprilistol vagyok terhes, januartol marciusig minden fogam rendbe lett téve, hal'istennek!

Ezzel az egy fogammal, amit meg kellett menteni, penteken megyek es veglegesen betömik!

2013. okt. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!