Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már érezhetem a babámat vagy...

Már érezhetem a babámat vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és második baba. Néha kis finom mocorgást, csiklandozást érzek a pocakomban. Persze ez kívülről még nem érezhető. Ez ugye már a babám? :-)
2013. okt. 14. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A 2. babát én is nagyon korán éreztem, szóval lehet az is. 15 hetesen ráadásul annyira nincs is már korán :) De jó neked én most a 3-at várom és 9 hetes vagyok, de úgy várom már, hogy érezzem :)
2013. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy emlékszem, hogy a kislányomnál ekkor még nem éreztem semmit, viszont Vele meg jóval nagyobb volt a pocim. :-) Még 1 hét és ha minden igaz azt is megtudjuk ki lakik odabenn. :-) Boldog babavárást Neked!
2013. okt. 14. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt 16 hetesen éreztem, ebből kiindulva símán érezheted a 2. babát 15 hetesen:D
2013. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne érezhetnéd?
2013. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen Ő az!!!Boldog babavárást!
2013. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
második babát várom, 12 hetesen éreztem :) szóval te is a babát érezhetted!
2013. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam én, hogy már az én drágám az, de gondoltam kiírom a kérdést, hogy mások is így gondolják e. :-) Egyébként még csak fekve érzem.
2013. okt. 15. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen??? Ezt már többektől hallottam. 12 hetes vagyok, és mint a hülye, fekszek a hátamon, mint egy múmia és csak figyelek, de semmi... :(
2013. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!