Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki január 7-re van...

Van aki január 7-re van kiírva? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én január 2-re vagyok kiírva. Tegnap voltunka párommal a 32 hetes uh-on, aholis kiderült, hogy még mindig faros a babánk. Egy kicsit félek, hogy nem fordul meg, de ki tudja. Nekem már nagyon fáj a medencém, meg a csípőm, meg a combtövem. A férjem meg nevet rajtam, hogy a folyosónkon nem tud már kikerülni, mert elfoglaljuk. Ja és egyre türelmetlenebbül várom már, hogy megszülessen.


Ti hogy vagytok?


32+4 kismami

2009. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi január 3-ra vagyunk kiírva.Én múlt héten voltam uh-on és a mi babánk is faros,ami azért kellemetlen mert a kis buksiját mindig a bordám alá nyomja és ez miatt nem jó ülni.Fájni nem fáj semmim csak éjszaka kellemetlen mikor pisilni kell mert elgémberedek és alig bírok felállni:)Mi lesz később?Mi kislányt várunk és Janka lesz a neve!Te hogy vagy kedves kérdező?
2009. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szintén jan.3-ra vagyok kiírva a kisfiúnkkal.Ő a 3. gyermekünk lesz,türelmetlenül várjuk,nagyon készülünk:)Programozott császárom lesz mert mindkét babánk csaszival született.Hétfőn kb.2 kg-ra saccolták,ha így halad akkor eléri a bűvös 4 kg-ot:)Panaszom nincsen csak a védőnő nyaggat a felszedett 11 kg miatt:(((Hogy miért fáj neki ha jól vagyok azt nem értem!Természetesen soha nem volt még terhes!!!
2009. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekünk január 5. a kiírt időpont. Még nem voltam 32 hetes UH-n, de remélem minden rendben. Jól vagyunk,bár az éjszakák nekem sem egyszerűek, a hátam sokszor megfájdul. Járok tornázni is és igyekszem még most összeszedni mindent, amíg viszonylag könnyen mozgolódok. Jó babavárást!
2009. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Nekem is vannak panaszaim, főleg méhszalag húzódásaim, de tűrhető. Elég mozgékony a bébi, nekem is néha nyomja ezt meg ezt a szervemet. Ma voltam 4 dimenziós uh-on, ott már 100%-ra megmondták, hogy kislányom lesz. A neve Anna Fruzsina.

Kellemes babavárást, és jó egészséget kívánok

2009. nov. 11. 17:37
 6/11 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: én is rendszerint, ahogy lefekszem, végre elhelyezkedve, akkor jön rám a pisilés, alig tudok felkelni, de hát muszáj menni, mert különben elaludni nem tudok. Na és a több hajnali felkelés, hát még az se semmi.

Kellemes babavárást és jó egészséget kívánok

2009. nov. 11. 17:49
 7/11 A kérdező kommentje:

15:55-ös válaszolónak: ne aggódj én is 10 kg-nál tartok, de az én védőnőm nem mondja, hogy ez rossz lenne. Meg se látszik rajtam, csak hogy nagy a pocim, a bébit 1,9 kg-ra mondták. Ha te jól érzed magad, akkor semmi gond nem lehet.

Kellemes babavárást és jó egészséget kívánok

2009. nov. 11. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én január 13-ra vagyok kiírva, de mondtak már 8-át is. mégis 13 lett a vége, majd eldől. Kisfiúnk lesz. Nekem hála nincsenek gondok az alvással, a hasam is átlagos, néha elfelejtem és alig férek el a székek mellett, vagy takarítás közben. Még dolgozom és ha ilyen jól bírom akkor végig szeretnék. Csak a lelki dolgok nyomorítanak engem, például ez a vírus, lassan már csak a Mónika show-t merem megnézni, mert annyira megijesztenek, hogy órákig csak sírok meg kombinálok. Ti hogy vagytok ezzel? Beoltattátok magatokat?
2009. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

15:57-es válaszolónak: ha eddig nem volt semmi gond, akkor már nem igen mondhatnak semmi rosszat. Én ma voltam 4 dimenzióson, nagyon jó volt látni, még mosolygott is. Egy picit a szüléstől izgulok, de közben várom is. Első baba.

Kellemes babavárást és jó egészséget kívánok

2009. nov. 11. 17:57
 10/11 A kérdező kommentje:
17:56-os válaszolónak: engem is eléggé riasztást ez az egész oltásügy, de én nem merek kockáztatni, szóval én nem oltatom magam. Senki nem garantálja, hogy nem lesz baja a babónak, és a védőnőm is ellenzi. A családtagoknak érdemes, nekem ezt javasolták, így nem hozzák nekem haza.
2009. nov. 11. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!