Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 6 hetes...

Lehetséges hogy 6 hetes terhesseget nem lát a doki ultrahangon? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kétségbe vagyok esve, az utolso mensim 09.07. , oktober 4. en kellett volna Nem megjonnie. Nem is jott,hala Istennek. Tobb teszttel teszteltem. Mind pozitiv lett . (xepil,corax,intimed,facelle) ezekbol volt hogy tobbet csinaltam,pl. xepilbol es facellebol kettot is. MIND POZITIV. A teszteket mindet nem vart napja utan csinaltam.Nagyon boldog voltam.Foleg amikor mar fizikai tuneteim is lettek. pl.; emelyges, gyakori pisilesi inger... magas testho,faradtsag. Nagyon boldog voltam!!!! Vartam t 2 hetet a dokival. ez alatt az ido alatt csinaltam azt a sok tesztet. Csak a magam megnyugtatasa vegett,mert 2 eve vartunk erre a masodik csikra. Tegnap mentem dokihoz,gondoltam mar ha szivhang meg nem is lesz,de valamit csak fog latni. Hat megvizsgalt ,csak huvelyi uh-gal,de azt mondta meg nem lat semmit.,cisztat sem,de babot sem,hat egy vilag dolt ossze bennem. Azt mondta hogy lehet Hogy a mehem olyan reszebe agyazodott be ahol csak kesobb mutatkozik. Adott beutalot. Hetfon reggel a laborba le kell adnom vizeletet. Megorulok hetfoig. Azt meg elmondanam hogy a parommal, ebben a ciklusban csak szept. 21-en volt alkalmunk osszebujni.Neharagudjatok hogy ilyen hosszura sikeredett,de nagyon ki vagyok ez miatt. Esetleg valaki jart mar igy? Olyan regota vartunk mar erre. Csak normalis valaszokat kerek.NAGGYYOOON KOSZONOM.


ui.: bocsi , Mindenkitol hogy ekezet nelkul irtam de telorol irtam.



2013. okt. 19. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
SZia. Osztottam-szoroztam, kb 4 hetes vagy most, az még nem látszik az UH-n!!Kb okt 26.-tól, vagy inkább nov 2.-től fog látszani, akkor már szívhang is lesz. 200% hogy kisbabát vársz!:) Kérlek ne izgulj!
2013. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 7 hetes voltam mikor lehetett petezsákot látni. Pár nappal késõbb fogant. Ne idegeskedj mert az nem tùl jó. Én barnáztam is az elején. Rettenetes volt nekem is, hogy ott a pozi teszt és mégsem látszik semmi. Az elsõ 2 gyerkõcömmel minden simán ment.

Kitartás! Nagyon szorítok/ szorítunk mindannyian nektek. Ha ez segít nekem azt mondta több orvos is , hogy meddõ vagyok és most várom a

. babánkat.

A sors tréfája.

19 hetes kismama vagyok. :)

2013. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2013. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK NAGYON KOSZONOM A VALASZOKAT A BIZTATAST,JOL.ESIK. Mindenkepp tajekoztatni foglak titeket a fejlemenyekrol. Hetfo reggel labor,delutan mar lesz is eredmeny,es megyek vissza a dokimhoz vele. Utana megirom hogy mi lett a vege ennek. Meg egyszer koszonom. ;)
2013. okt. 19. 14:58
 15/20 A kérdező kommentje:

Es kedves 19 hetes kismama Gratulalok a kisbabadhoz. Tisztaszivol oszinten es 100%os JOINDULATTAL IRIGYELLEK. Kivanom hogy minden rendben legyen es gyonyoru egeszseges babad szulessen.


Es bizom benne,hogy a jo Isten latja hogy mennyire vagyunk mar ra , es meg adjatik nekunk is hamarosan a CSODA.

2013. okt. 19. 15:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! Imadkozom. Isten látja bizony. Én július 8.-án ünneplem a szülinapom és egyetlen kérésem volt idén, mégpedig, hogy adja meg a jó Isten azt az örömöt, hogy megfoganjon a babánk :-) Májusban megfogant és június elején már pozitív lett a tesztem. A szülinapi ajándékom remélhetőleg február elején érkezik, de már minden nap tudtomra adja, hogy ő ott van a pocimban. Azóta is folyamatosan hálát adok érte. Minden rendben lesz nálatok is. Ne szomorkodj!:-)
2013. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lanyok. Megigertem,hogy irok az eredmenyrol. Hat nem hiszitek el a laboratoriumi vizelet teszt negativ lett. :-( Visszamentem a dokimhoz a zsebemben azzal a sok pozitiv teszttel,amit megcsinaltam,hogy nezze megnem kitalalom. A Sajat szemevel latta, es o is azt mondta, hogu egyertelmuen latszik rajta a masodik csik. De az orvosi meg negativ. Megvizsgalt nem latott semmit. se terhesseget se cisztat.Nem tudja mivel magyarazni a dolgot. Bar o azt mondja hogy nem a legjobbak ezek a drogerias tesztek,hiaba van rairva. Mindket iranyba tevedhet, ... Egy esetleg ketto, na de 6-7-8 darab Mind kulonbozo. Lehetetlenseg!!!!


ugy hogy igy jartam. .... :-(

szomoru vagyok:-(

Mennem kell majd kivizsgalasra, illetve ha nem jon meg pentekig kapok szurit vagy gyogyszert ami meghozza majd.


Hat en azt hiszem nem veszek soha tobbe tesztet. ha ket hete kesik mar,meglatogatom a dokim a jovoben,az a tuti.


Mindenkinek koszonom a biztatast nyugtatast.


Es Minden Kimamanak kellemes Babavarast

Es Minden Babara vagyonak mihamarabbi babasodast kivanok!!!!


Sziasztok!!!

2013. okt. 21. 19:48
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :S :S :S Remélem hamarosan összejön a babuci!
2013. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon :( Remélem kiderült, hogy mi volt a gond. Én sem hallottam még ilyenről. remélem minél hamarabb lesz babátok. Elhiszem, hogy nagyon-nagyon csalódott vagy :(
2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ez egy hatalmas pofara eses volt nekunk ,sokkal nagyobb mint amikor csuszott par napot a mensim es negativat teszteltem. az sem volt jo,de.ez???? ez nagyon melyen eritett minket. es bar nagyon vagyunk babara,de most kicsit tele van a lelkem,igy az elkovetkezendo 1-2 honapban nem is fogok erre gondolni. Ez most kicsit sok volt. Koszonom meg egyszer Mindenkinek!!!!
2013. okt. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!