Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+1hetesen nincs szívhang,...

8+1hetesen nincs szívhang, ezek az adatok: petezsák 22*22mm. , Ys:5 mm. Ha jól sejtem embrió nincs benne? Reménykedhetek még? 1 hét múlva kontroll.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Igen,röpül az idő :-) Még annyira nem éreztem a mocorgást,talán egy kicsit a héten,tegnap és azelőtt :-) Kedves 8-as,kislányotok lesz,gratulálok hozzá! :-) Te jól vagy?
2014. jan. 1. 12:31
 42/57 anonim ***** válasza:
Igen kiscsajszi lesz.mar nagyon varom. Tegnap voltam 20 hetes. Mar 1 honapja nagyokat rugdos. :)
2014. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Már én is érzem a kicsit,rendesen,bár nekem előtte volt egy kis feleslegem....így nehezebben érzem, de legalább érzem :-) Még 5-öt kell aludni és 22 hetesen megyünk uhra....félek is és izgulok is :-) Majd természetesen azt is megírom, hogy mi volt, remélem most nem kapok rossz híreket....mert eddig mindig volt valami bibi...Szép napot nektek! :-)
2014. jan. 9. 11:16
 44/57 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen volt uh-m ott talaltak egy cisztat az egyik agyfeltekeben. Par napja berohantunk az ugyeletre verzes miatt es mar sehol se volt a ciszta :) mar nagyon varom a szulest, mert tiszta aggodas az egesz :)
2014. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Sziasztok :-) minden okes volt az uh-n,kicsi vizenyő vagy mi van a placentán,de jelentektelen :-) és kislány lesz,azt mondtak az uhn :-) nőuralom ezerrel :-) most is....
2014. jan. 18. 21:08
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ma költöztem ki végleg németországba. rossz vlt a családot ott hagyni. Na,aztán mikor hazaertem meglattam a kapott babakocsinkat, egybol elkezdtem tologatni :) Várom a picurt. Akkor nalatok is nouralom lesz?! Nálunk még atengerimalac is lány :))
2014. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok a kis csodádhoz. Tegnap előtt kiírtam egy hasonló kérdést és az egyik válaszoló volt olyan kedves és belinkelte a kérdésed.

Én ezt a kérdést írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Remélem én is sírhatok az örömtől.

2014. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
.
2014. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Ohhh,a tengerimalac is lány :-) ez joopofa :-) kedves utolsó,nagyon szorítunk neked!!! Majd irj,h mi volt! Kitartás! :-)
2014. jan. 20. 21:52
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Én is szurkolok, hogy legyen szívhang, és minden okés legyen :) Igen, lány. Szombaton jöttünk haza németországba, szegénykémet úgy féltettem, mert elég hideg volt. Életemben elsőnek láttam, hogy hogyan alszik :) Olyan mintha ő is a gyerekem lenne :)
2014. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!