Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+1hetesen nincs szívhang,...

8+1hetesen nincs szívhang, ezek az adatok: petezsák 22*22mm. , Ys:5 mm. Ha jól sejtem embrió nincs benne? Reménykedhetek még? 1 hét múlva kontroll.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok.Jelenleg 33hetes vagyok.Kisfiút mondtak a további Uh-n is.Már nagy a készülődés és a pocak is:)
2014. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Májusban megszületett a gyönyörű egészséges kislányom ️
2014. nov. 1. 16:03
 53/57 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De jó :)
2014. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Köszonom szépen ️
2014. nov. 1. 18:07
 55/57 anonim válasza:
Sziasztok! Elolvastam az kérdést és a hozzászólásokat és felcsillant a remény! 6 hetes kismama vagyok, de a tegnapi uh eredmény alapján nincs szívhangunk. Teljesen megsemmisültem, meg akarják szakítani a terhességem, de nem engedtem eddig, mert panaszom nincs, a szikhólyag látszik, a petezsák napi szinten növekszik. Ma elmegyek egy másik orvoshoz. Ha valaki még van itt, kérlek, írj valami biztatót!
2015. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én még kórházban is voltam, mert azt mondták, méhen kívüli. Hát ez a méhen kívülinek titulált csöppség már két éves, értelmes, okos, folyton dumáló kisfiú :) Kitartást! Bízz benne!
2015. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Én 6+4 hetesen 22 mm-es petezsákot és szikhólyagot láthattam, "embrió nem látszik". Hát a frász tört ki persze, de a nőgyógyász nem értette, mi bajom van, ő azt mondta, élő terhesség, szabályos petezsák, minden rendben, tessék visszajönni két hét múlva. Engem meg itt esz a fene a gyakorin, mert nem és nem tudok megnyugodni... ez a sztori azért eltöltött egy kis reménnyel. Valahogy azt érzem, hogy rendben lesz minden, de persze ezek a megérzések nem mindig jönnek be.
2020. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!