Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák...

Novemberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én nov 8-ra vagyok kiírva!Még nem nagyon érzek semmit a hasam sincs még lent! Első baba és kislány!

Ti hogy vagytok?

Mennyi van még hátra?


2013. okt. 27. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én November 24-re vagyok kiírva ,második baba és kislányunk lesz nekünk is:-))Pont ma töltöttem a 36.hetet.Most jobban izgulok mint az elsőnél ,talán mert tudom,hogy mi vár rám:-)Aludni nem sokat tudok,2 óránként járok pisilni és a lábam is eléggé fáj:(Ezt leszámítva jól viselem
2013. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Soluna ***** válasza:
Szia! Nekem már lent van a hasam. Nov 18 a nagy dátum az orvos szerint! Nyögvenyelős a vége...nagyon alacsony vagyok és nehezen férünk el már el.. aludni szakaszosan tudok... jó lenne ha kint lenne már :D Jaj és kislány :D
2013. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra vagyok kiírva, de nagyon szeretném ha a napokban megszületne, már eléggé kínlódok, de eddig semmi jel. Kisfiú lesz, első baba.
2013. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ananke ***** válasza:

Szia!Én szombatra vagyok kiírva.De nem érzek semmit,jól vagyok semmi panaszom,jókat alszom.Nekem nagyon gyorsan mennek a napok,pedig én élvezem,hogy pocakom van.Még elviselném ha így maradnék.Bár nagyon kíváncsi is vagyok már a kis manóra.Ja nekünk kisfiúnk lesz :)

Jó baba várást,és könnyű szülést!

2013. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Örülök hogy írtatok! Én sem tudok éjszaka aludni van hogy óránként fent vagyok nekem is fáj a lábam:(!

Már szeretnék rajta túl lenni nappal mindig alszok egy két órákat a nehezen át vészelt éjszakák miatt! A pulzusom is mindig magas így szinte egész nap szédelgek! Mindenkinek Gratulálok a babához! Az utolsó két válaszolónak ki tartást és könnyű szülést kívánok!

Hogyan fogják hívni a kisbabátokat?

2013. okt. 28. 15:32
 7/9 Ananke ***** válasza:
Köszönöm szépen! A mi kis manónk az Orion Medox kereszt neveket kapta.Mindegyikünknek külföldi neve van.
2013. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Én is köszönöm a bíztatást! A mi kisfiunk Benett lesz. Külföldön élünk, olyat akartunk amit itt is és otthon is ugyanúgy írunk és mondunk.

2013. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szép és egyedi nevek :) Nekünk nem olyan különleges a név amit választottunk de nagyon szép és nagyon tetszik is! A mi kislányunkat Horváth Noéminek fogják hívni :)
2013. okt. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!