Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák! Tudnátok segíteni?

Duci kismamák! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok, mert kiderült, hogy a párommal kisbabánk lesz! 22 éves vagyok, de elég duci. Főleg a hasamon van sok felesleg. Most vagyok 8 hetes. Nem tudom, hogy a hájam miatt, mikor fog látszódni, hogy babát várok! Tudnátok nekem esetleg képet küldeni magatokról, hogy a terhesség elején, illetve közepe felé milyen volt a pocitok? Az önbizalmamnak kicsit jót tenne! Én is mutatok egy képet, hogy most milyen. Persze még nem látszik semmi csak a sok felesleg! Előre is köszönöm!!

2013. okt. 30. 12:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

De lüke vagyok! Itt a kép!


[link]

2013. okt. 30. 12:26
 2/20 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok, és semmi, de semmi nem látszik.

Valószínűleg jó sokáig nem is fog.

Viszont a régi ruháim mind jók.

2013. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet általánosítani. Sok mindentől függ,hogy mikor kezd látványosan nőni a pocakod. PL: hol tapad a lepény. Mennyire széles a csípőd. Főleg,hogy első baba nem hiszem,hogy nagyon hamar látszódna. Képet nem tudok mutatni de ha emlékeim nem csalnak nekem sem látszódott hamar az első. Most várom a 4. babát 25 hetes vagyok de most már van rendes hasam.
2013. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítetek! Az a baj, hogy elég erős a csípőm is , s nagymamámra ütöttem, aki ha hízott mind hasra ment. De főleg gyomorra. Fél éve nem szedek fogamzásgátlót. Már kisírtam -e miatt a szemeimet, mert ahogy abbahagytam, kezdtem szétrepedni és csak hízni és hízni! Úgy szinte már alig ettem valamit! Egyedül a párom tartotta és tartja bennem a lelket, hogy a külsőm már nem a régi! Sosem voltam egy vékony lány, de volt mit fogni rajtam! S szép volt a bőröm , hajam, mindenem... :( Egyedül a picúrka és a szerelmem miatt tudok továbblépni! Ha ezt kaptam az élettől , hát elfogadom!
2013. okt. 30. 12:34
 5/20 anonim ***** válasza:

NE foglalkozz a súlyoddal drága:)

Egy kismama mindig ragyog azzal foglalkozz hogy anya leszel:) a világ legcsodálatosabb dolga történik veled lehetsz gebe vagy duci ahogy nevezed magad akkor és szép vagy!

majd leadod szülés után:) a has mérte meg nem lényeg én 60kilóval kezdtem a terhességem 20.héten kezedett el látszani vmi nyafogtam mér nem nő a hasam aztán akkor lett a végére hogy csak szenvedtem vele és szana szét szakadt a bőröm!Szóval... én le is adtam pedig 23kilót híztam:):)

Úgyhogy jó baba várást:) Mással meg ne foglalkozz amúgy sem divat már a gebeség:)

2013. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ja és én is 22évesen lettem terhes jelenleg most nov.1jén lesz a kislányom 1 éves:)

(előző kommenttelő)

2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

33 éves vagyok, 90 kilósan kezdtem a terhességet, lombikos baba.

22 hetes múltam, és eddig 1 kilót híztam, a 16.hét környékén kezdett látszani a hasam, sehova máshova nem híztam.

Ne ezzel törődj, hanem a babának örvendj. :)

2013. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Olyasmi alkatú vagyok mint te. Kb. 23-24 hetesen kezdett látszódni, hogy nem kövér vagyok, hanem terhes, de a ruháimba már 13 hetesen nem fértem a puffadás miatt. Emlékszem, 20 hetes voltam amikor menni készültünk valahova, én meg a tükör előtt sírtam, hogy nem is látszik a terhességem, csak a kövérség :D Persze a végére akkora hasam lett, hogy le se tudtam volna tagadni. Összesen 6 kg-t szedtem fel, ebből több, mint 3.5 kg volt a baba.
2013. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok, hogy hietetlen. Köszönöm a bíztató szavakat! Elmondhatatlanul sokat számít! Életem egyik legszebb szakasza ez, s igyekszem csak a szépet látni benne! Köszönöm nektek. Hatalmas puszi!
2013. okt. 30. 14:12
 10/20 anonim ***** válasza:
25. hétől fog kismama pocakod lenni, és télleg súlyokat majd leadod ha baba megszületik akkor. Férjed meg jó,hogy ilyenek szeret és elfogadja test alkatodat.
2013. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!